Tootegrupid

Salvestrol-uusim kasvajate likvideerija?

22.08.2022
Salvestrol-uusim kasvajate likvideerija?

Salvestroolid on taimsed ained, mis  vallandavad inimese organismis mitmeid erinevaid protsesse kuni kasvaja rakusurmani, mis  viib seiskumiseni või isegi vähktõve vähenemiseni..

Puu- ja köögiviljades on salvestroolid osa taimede kaitsemehhanismist. Salvestrolid on erilised ained, fütoaleksiinid, mille moodustumise käivitavad sissetungivad mikroobid ja haigustekitajad

 Kui näiteks küpset vilja ründab seen, vallandub sellele patogeenile omane salvestrooli süntees. Salvestrolid moodustuvad ,tavaliselt vilja nahas või taime juurtes ja tungivad  sealt otse patogeeni.

Vähktõve muundunud  rakkudest vabanemiseks kasutatakse paljude riikide kliinikute raviskeemides salvestroole. Kahjuks ei tooda neid organism ise.

Tööstuslikult töödeldud toiduained sisaldavad vaid vähesel määral salvestroole ja muid kasulikke taimseid toitaineid ning selle languse põhjuseks võib olla vähijuhtumite üha suurenev arv arenenud maailmas. Kaasaegsete põlluharimismeetoditega vähendatakse meie toidu salvestroolisisaldust tohutult.

Salvestroolide kaitsemehhanismil on mitmeid häid omadusi.

1. See ei kahjustaMürgised ained, mis tekivad CYP1B1 abil salvestroolide metabolismis, leitakse eranditult vähirakkudes ja neid tarbitakse rakkude hävimisel.

2. Mehhanism põhineb toitainetelsee sõltub eranditult ensümaatilisest aktiveerimisest ja teatud teguritest, mis peaksid samuti olema osa meie igapäevasest toidust.

3. Mehhanism paljastab selge ja kergesti mõistetava seose toitumise ja kasvajaliste moodustiste vahel, mis peab olema  stiimuliks toitumise muutmiseks.

4. CYP1B1 peetakse praegu laialdaselt universaalseks vähimarkeriks, kuna see esineb kõikjal erinevates vähivormides. Selle universaalsuse tõttu saab kasutada sama kaitsemehhanismi olenemata vähi päritolust

Meie toiduvajadused on keerulised ja kaitsemehhanismid ei saa toimida täielikult isoleeritult. Seetõttu on olulised tegurid, mis suurendavad salvestroolide efektiivsust. Eelkõige hõlmab see toitumise muutmist mahepõllumajandusest pärit toodetele. See mitte ainult ei vähenda potentsiaalsete tsütokroom P450 inhibiitorite tarbimist, vaid parandab ka salvestroolide ja kasulike elutähtsate ainete varustamist.

Füüsiline treening on oluline ka piisava hapniku kättesaadavuse tagamiseks, mida on vaja CYP1B1 optimaalseks metaboolseks aktiivsuseks. Lühidalt: heale toitumisele tähelepanu pööramine toetab kaitsemehhanismi suurel määral.

Salvestroole leidub erinevates puu- ja köögiviljades. Näiteks kõrvitsas, murakates või apelsinides. Salvestrooli sisalduse säilitamiseks on oluline, et looduslikke tooteid ei oleks töödeldud pestitsiididega.

Salvestrol Platinumit toodab maailmas vaid 1 tehas Uus-Meremaal ja Biore Tervisestuudio on selle toote ametlik edasimüüja.

Vaata SALVESTROLI pakkumist meie E-poes

Prof dr Dan Burke

Salvestrol Synergisten

Salvestrol sisaldab looduslikke sünergiste, mis tugevdavad salvestroolide toimet.

Biotiin (vitamiin H) soodustab CYP ensüümide, sealhulgas CYP1B1 tootmist, samas kui magneesium ja niatsiin stimuleerivad salvestroolide aktivatsioonimehhanismi. Raud moodustab CYP1B1 ensüümi tuuma ja C-vitamiin kaitseb salvestroole enneaegse oksüdatsiooni eest ja potentsiaalselt varustab CYP1B1 metaboolseks vajalike elektronidega. teisendamine.

Siin on taas salvestroolide sünergistide loend:

  • Biotiin
  • Magneesium
  • Vitamiin B3
  • Raud
  • C-vitamiin

Tähelepanu! Salvestrooli toimet mõjutab vitamiin B17. Aprikoosiseemnetega ravides ei tohi salvestrooli samaaegselt kasutada.

Salvestroli kasutamise kohta meditsiinilisel eesmärgil loe SIIT

Meditsiiniliste küsimustega seoses vähi integreeriva raviga või lisateabe saamiseks salvestroolide ja nende kasutamise kohta võtke ühendust järgmise kontoriga:


Wise Medicine
Sulzerallee 46
8404 Winterthur
Šveits Vähispetsialistid
Dr. med. H. Lüscher
Tel. +41 44 545 29 10 (kokkusaamise taotlused)
info@wisemed.ch

 

Mis on CYP1B1?

Tsütokroom P450 1B1 (CYP1B1) on ekstrahepaatiline ravimeid lagundav ensüüm. Hiljutised edusammud Dana-Farberi vähiinstituudis on näidanud, et CYP1B1 ekspresseeritakse üle kõigis primaarsetes inimese kasvajates ja normaalsetes kriitilistes kudedes ekspresseeritakse minimaalselt. See leiutis pakub meetodeid nii CYP1B1 ekspresseerivate rakkude immunoterapeutiliseks sihtimiseks kui ka selle lähenemisviisi edenemise jälgimiseks.
Seda tehnoloogiat saab kasutada kas olemasolevate vähivormide (sealhulgas põie-, aju-, käärsoole-, kopsu- ja neeruvähi) raviks või profülaktilise meetmena, et vältida haiguse esinemist või kordumist riskirühma kuuluvatel patsientidel. Mõlemal juhul põhineb immunoteraapia algselt antigeeni esitlevatel rakkudel, mis võtavad endasse ja töötlevad valgu- või peptiidantigeeni CYP1B1; rida järgnevaid sündmusi viib tsütotoksiliste T-lümfotsüütide (CTL) aktiveerumiseni, sihtrakkudeks, mis ekspresseerivad antigeeni, paljunevad ja tapavad.
Ravi edenemist saab jälgida, vastandades CYP1B1-spetsiifilisi CTL väärtusi eelvaktsineeritud (või eelnevalt ex vivo meetoditega stimuleeritud) oleku väärtustega.

Rakendused/eelised

Vähiravimid ei tee tavaliselt vahet vähil ja normaalsetel rakkudel, mis põhjustab märkimisväärset toksilisust. Kuna CYP1B1 ekspressioon on normaalses koes piiratud ja inimese vähkkasvajate korral ekspresseerub tugevalt, on CYP1B1 ekspresseerivate rakkude vastane immunoteraapia palju spetsiifilisem.
Lisaks sisaldab CYP1B1 erinevalt mitmest epitoobist teistes kasvajaga seotud antigeenides epitoope, mida iseloomustab kõrge seondumisafiinsus suure histokompatibileerumiskompleksi (MHC) suhtes; MHC sidumine ja MHC peptiidikompleksi stabiilsus on olulised parameetrid, mis mõjutavad MHC peptiidide immunogeensust

Info pärineb lehelt https://salvestrol-cancer.com/