Struktureeritud vesinikvesi-meie tervise võti

02.01.2023
Struktureeritud vesinikvesi-meie tervise võti

Struktureeritud vesi suudab efektiivselt transportida eluks vajalikke mikroelementide lahustunud ioone rakkudesse, misläbi toimub organismi puhastumine mürgistest ainetest, samas võimaldades selle ergastamist läbi tõhusa ainevahetuse.

Struktureeritud vee molekulaarne struktuur sarnaneb jää struktuuriga. Struktureeritud vesi võimaldab organismil iseseisvalt kustutada sisemisi patoloogilisi koldeid.

Veel on teadaolevalt 3 olekut-tahke, vedel, gaasiline. Struktureeritud vesi asub tahke ja vedela vahepeal ja seega peetakse seda vee 4.olekuks.

Tavaline vee koostis on H20, aga neljas olek on H2O2. See vesi on viskoossemsüsteemsem ja aluselisem.

Ka optilised omadused on erinevad. kuna vee murdumisnäitaja on tavalisest veest 10% suurem.

Seda 4.olekus vett kutsutakse ka EZ-ks.mis tähendab ingl.keeles keeluala.Mida see vesi keelab või välja praagib on, väikesed molekulid-toksiinid, patogeenid, Tavaliselt looduses toimub see vihmavees või põhjavees ning kõigis elusates rakkudes.

Sellel veel on alati negatiivne - laeng, mistõttu on negatiivse laenguga ka kogu rakuvedelik.

                             Tavalise vee ja struktureeritud vee einevused

 

 Tavaline vesi H2O                                       Struktureeritud vesi /4.olek/ H2O2

väiksem negatiivne laeng                               Negatiivne laeng

väiksem viskoossus                                       Suurem viskoossus

vähem süsteemne                                         Süsteemsem

vähem aluseline                                            Aluselisem

kolm olekut                                                  Neljas olek EZ

seguneb teiste molekulidega                          Välistab väiksesed molekulid,hoiab toksiinid ja patogeenid veest eemal

 

ORP tase-sellega mõõdetakse vee puhtust ning selle võimet saasteaineid lagundada Selle vahemik on -2000 kuni 2000mv

ORP andurite töö seisneb lahustunud hapniku mõõtmises. Mida kõrgem on - /miinus/näitaja, seda tõhusamat toimib hapnik vees.

Meie saame seda üliväärtuslikku tervisevett enda köögikraanist, mida valmista veepuhastaja ionisaator KANGEN veemasin

Strukureeritud vett kutsutakse vahel ka IMEVEEKS

Kindlasti tasub meeles pidada seda, et sellisele „elavale“ veele ei tasu külge kleepida imeravimi silti – tõsiste terviseprobleemide korral tasub esmalt pöörduda ikka meditsiiniasutusse. 

Kuid, kui sellist struktureeritud vett igapäevaselt tarvitada, on sellel absoluutselt positiivne mõju igale organismi rakule ning see peegeldub üldises enesetundes ning pole harvad juhtumid, kus inimesed nimetavad seda muutust imeliseks.

Sellel aktiivsel veel on omadus taaskäivitada organismi loomulikud elutegevusprotsessid ja kui kõik toimub loomulikul viisil, siis hakkabki toimuma isetervenemise protsess. Puhtal ja struktureeritud veel puuduvad kahjustavad kõrvaltoimed, mis on iga ravimpreparaadi vältimatuteks kaaslasteks.

Pikaajalise tarvitamise puhul on see vesi võimeline inimese organismi, mis elu jooksul on endasse ladestunud erinevaid ravimeid,  raskemetalle, toksiine ja muid kahjustavaid ühendeid, peaaegu täielikult puhastama ja tervendama. Organism taastab oma Looduse poolt „sisse ehitatud“ terve füsioloogilise seisundi, mis on igale inimesele vajalik, et elada ja nautida täisväärtuslikku elu.

Info Heatunde MTÜ kodulehelt.

Loe põhjalikumat Veest ja Struktureeritud veest SIIT