Tootegrupid

SaniTea - ainevahetust reguleeriv tee - 15pk

Kaubamärk:
Hind:
12,90 €
Kogus: - +
   - või -   

SaniTea on haruldane toode, mille tarbimine võimaldab organismil puhastuda, parendades seedesüsteemi ja kuseteede tegevust ning reguleerides soolestiku tööd. SaniTea parendab ainevahetust. Tal on nõrk lahtistav toime, mis normaliseerib soole tühjenemist, omamata seejuures soolt ärritavat toimet.
SaniTea on väga sobilik lisa igale programmile, mille tegevus on suunatud kogu organismi tervenemisele ja kaalulangetamisele.

SaniTea:
• omades lahtistavat toimet, puhastab mao-sooletrakti, eriti jämesoole tagumist osa
• parendab seedesüsteemi funktsioone
• reguleerib ainevahetust
• alandab söögiisu, soodustab kehakaalu normaliseerumist

Valada ühele teepakikesele klaasitäis (240ml) keeva vett ja lasta tõmmata 2-5 minutit. Tõmbamise aeg tuleb igaühel ise valida, seda järk-järgult pikendades. Teed juua peale õhtusööki. Tee tarvitamise alguseks valida päev, millele ei järgne tööleminekut.

Skeem: esimesel nädalal - iga päev, teisel nädalal – ülepäeviti, kolmandal nädalal – kaks korda, neljandal nädalal – üks kord, edaspidi vastavalt vajadusele.

Esimestel SaniTea joomise päevadel võivad soolestikus esineda ebamugavustunne ja spasmid. Puhastuskuuri alguses on need nähtused normaalsed.

( ühes pakikeses) – 2g; senna lehed (Cassia angustifilia), hariliku paakspuukoor (Frangula alnus), piparmünt (Mentha piperita), suhkruleht (Stevia rebaudiana), harilik leesikas (Arctostaphylos uva-ursi), apelsinikoor (Citrus sinensis), kibuvitsamarjad (Rosa rugosa), alteejuur (Althea officinalis), inglise kummel (Anthemis nobilis).

Toode sisaldab sennalehti ja paakspuukoort. Kui hakkate toodet tarbima, on vajalik jälgida tarbimist puudutavaid soovitusi. Loobuge tootest, kui see kutsub esile kõhulahtisust või kõhuvalu. Kui viibite arsti järelvalve all, toidate last rinnaga, tarvitate ravimeid või kui teil on kalduvus kõhulahtisusele, konsulteerige oma raviarstiga.

Sarnased tooted

Keraamiline soolapiip on täidetud naturaalsete Himaalaja kivisoolakristallidega, mis on kõrge mineraalide sisaldusega. Soolapiip võib leevendada hingamisteedega seotud allergiaid, bronhiiti, nakkuslikke hingamisteede haigusi ning suitsetamisest tingitud häireid hingamisteedes. Sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Soolapiibu kasutamine võib tugevdada ja puhastada hingamisteid.

23,55 €

Omega 3,6,9 tasakaalustatud allikas

Pähklise maitsega külmpressitud kanepiõli, mis sisaldab rohkelt Omega-3 ja -6 rasvhappeid ning E-vitamiini.

12,60 €

Toidulisand.

Veeslahustuv kasekäsna ekstrakt, lisa kuumadele või külmadele jookidele.

17,90 €

Õli sisaldab järgmiseid inimorganismile kasulikke aineid:  polüküllastumata rasvhappeid (alfa-linoleenhapet – Omega-3, linoolhapet – Omega-6, oleiinhapet – Omega-9) vähemalt 60g/100ml; vitamiini E (α-tokoferüülatsetaati) vähemalt 50mg/ 100ml; karotinoide vähemalt 10mg/ 100ml;

5,75 €

Lapse areneval organismil on mineraalide ja vitamiinide järele suurenenud vajadus. . Üks tablett sisaldab vajalikus päevakoguses kõiki lapse organismile kasvamiseks ja arenemiseks vajalikke vitamiine, mineraale ja mikroelemente. Ultivit Kids tugevdab immuunsьsteemi, soodustab tervete luude, kudede ja hammaste arengut, toidab ajurakke ja seega parandab mälu, tõstab söögiisu, annab elujõudu ja tervist. 

9,95 €