Datlid, pistaatsiaribad, röstitud mandel, apelsinikoore ribad.
Looduslikust korallist mineraalse koostisega toode joogivee rikastamiseks. Rikastab vett kasulike mineraalidega ja normaliseerib organismi vee ja soolade ainevahetuse parandades kõikide organite ja süsteemide tööd.
Valmista kiirelt aluseline vesi! Rikastab vett kasulike mineraalidega ja normaliseerib organismi vee ja soolade ainevahetuse parandades kõikide organite ja süsteemide tööd.
Ainevahetust soodustav roheline tee ja senna seemned, viirpuu, Lagritsajuur, lootose lehed, redise seemned, senna lehed
Jomara gurmeevalik 100g.Täidetud datlid apelsinikoorega, karamelliseeritud pekanipähkliga ja röstitud mandliga. Eraldi pakendatuna.
Maitsev ja tervislik datlimaius tumedas sokolaadis maiilmas hinnatuimate datlitega
Täidetud datlid pistaatsiapähkliga 200g.
Jomara täidetud datlid assortii - pekaanipähkliga, apelsinikoorega, röstitud mandliga ja pistaatsiapähliga
Real.5.09.25
Maitsev datlimaius tumedas sokolaadis.
Jomara
pHour pH 4 soola on vahend, mille abil muuta kehavedelikud ja -koed aluseliseks.
Koosneb neljast organismile vajalikust mineraalsoolast.
Hooajaliste muutuste tõusude ja mõõnade ajal saame kasutada immuunsüsteemi tugevdamise teed. Lisaks mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise osana tervislikud eluviisid. See on just õige aeg nautida kuuma kruusi Yogi Tea® Immuunsüsteemi tugi.
Ainevahetust soodustav roheline tee ja senna seemned, viirpuu, Lagritsajuur, lootose lehed, redise seemned, senna lehed




