Tootegrupid

Berberiin 500MG - 60tbl

Kaubamärk:
Hind:
20,90 €
  • Toidulisand
  • Veresuhkur ja südame-veresoonkonna tugi
  • Sobib taimetoitlastele/veganitele

Berberiin on looduslikult esinev taimne alkaloid, mida leidub erinevates taimedes, sealhulgas lodjapuus, kuldses ja Oregoni viinamarjas. Paljud taimeteadlased tunnustavad seda ainulaadset alkaloidi paljude traditsiooniliste nendest taimedest valmistatud toonikute kasulike mõjude eest. Berberiin mängib olulist rolli veresuhkru (glükoosi) metabolismis ja südame-veresoonkonna tervises. Berberiin aitab hoida tervet veresuhkru ja üldkolesterooli taset juba normi piires.

Võta 1 tbl 2xpäevas koos veega.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus:  1 taimetoidukapsel
  Kogus portsjoni kohta Päevane väärtus
Berberiin (vesinikkloriid) (Berberis vulgaris ekstraktist) (juur) 500 mg **
**Päevaväärtus ei ole määratud.

Tootja: Solaray, USA.

Maaletooja: MLXX Invest OÜ

Kokku sobivad tooted

Raamat on koostatud Olga Butakova poolt peetud loengute põhjal, mis toimusid 2009. aastal Tervise Akadeemia seminaridel Koralli Klubi liikmetele.

5,50 €

Tseiloni kaneel on kaneeli kõige hinnatum sort. Tseiloni kaneeli saadakse kaneelipuu koore kuivatamisel, mis mähitakse spetsiaalsete pulkade sisse. Oma iseloomuliku lõhna ja maitse võlgneb kaneel koores leiduvatele eeterlikele õlidele. Tseiloni kaneel on teiste sortidega võrreldes magusam ja aromaatsem. Sisaldab vähem kumariini. Tseiloni kaneel sisaldab mangaani, kiudaineid, rauda ja kaltsiumi.

8,50 €