Tootegrupid

Meist

Biore Tervisestuudio tegutseb aastast 2008  perefirmana.

Firma asutaja Mare Laeks elas tervisest tingitud probleemide tõttu/ psoriaas ja psoriaatiline artriit/ mitu aastat Egiptuses, kus tervis paranes kiiresti ja kroonilised haigused kadusid nagu nõiaväel.

Kuidas aga hakkama saada meie niiskes ja  päikesevaeses kliimas? Selleks lõime aastal 2008 tervisestuudio, kuhu kutsume kohale just vajalikud spetsialistid, kes juhendaks, mida teha selleks, et haigus tagasi ei tuleks.

Mare tervist aitas kiiresti tasakaalu viia kaaniteraapia, valgusteraapi ja regulaarne organismi puhastamine ja toitumise muutmine. Alates 2009 aastast ei ole olnud enam vajadus sõita soojale maale, et paraneda psoriaasist, vaid see taandus kohe peale organismi taastumist ja pole enam laiaulatuslikult tagasi tulnud. Jah, väike laiguke ilmus pähe peale Covidi põdemist, aga seegi on juba  kadunud.

Mida aga veel teha enda tervise heaks- mis sobib ja on vajalik -selleks kaasasime spetsialistid, kes testivad aparatuuriga organismi tervislikku seisundit ja annavad soovitusi vajalike toidulisandite, vitamiinide ja ka toiduainete osas.

Vollie aparaat on selleks ülihea abivahend, et saada teada, mida just organism vajab ja mis on talle vastuvõetamatu. Sellega testib meie loodusterapeut, Hiina meditsiini terapeut jpm. teraapiaid valdav Eve Heinmets

Väga paljusid tervisega hädasolijaid  aitab meie Õpetaja - Dr. Olena Andrejeva- pediaater, üldarst, hirudoterapeut ja õpetaja, Hiina meditsiini arst, meditsiini pedagoog ja õppejõud jpm. Tema poole pöörduvad raskete terviseprobleemidega inimesed on saanud väga hästi abi ja paranevad edukalt.

Tänaseks on  ka Mare omandanud erinevaid teadmisi ja kogemusi ning on bioresonantsdiagnostik, hirudoterapeut, Metameditsiini terapeut, Bachi õieteraaapia ja EFT terapeut  jm. oskustega spetsialist

Tervise testimisega saame selgeks, millest alustada, et sinu keha töötaks hästi ja sul oleks piisavalt energiat. Meil on olemas teadmised ja vajalikud loodustooted ka vaimse tervise probleemide lahendamiseks.

Teised Biore Tervisestuudios vastuvõtte tegevad spetsialistid on meditsiinilise või eriharidusega ning  kogemustega oma valdkonnas.

Meie stuudio sortimendis olevad toidulisandid, ravikosmeetika ja kreemid on kõrge kvaliteediga ja looduslikku päritolu ning paljud neist maailmas kõrgelt hinnatud.Kasutame neid ise ja lähtume nende valikutel klientide tagasisidest ja headest kogemustest.

Meie stuudio töötajad joovad ainult puhast vesinikuvett Kangenvee aparaadist ning lisaks loodustoodetele on meilt võimalik saada ka LifeWave valgusteraapilisi plaastreid, millega Marel on väga erilised kogemused liigese probleemide taastamisel.

Alates 2024.a. veebruarist on meil kasutuses ka HEALY testimise ja tervendamise süsteemid nig see on väga põnev 21.saj.kvantmaailm, mis meie stuudios on kasutuses.

Kui teil on küsimusi, erisoove-siis küsige julgelt, helistage või kirjutage.

Teie soovitused, tagasiside on meie jaoks hindamatu väärtusega.

Olete meile alati oodatud!

info@biore.ee

5017960

Mare, Hardi, Merle