Tootegrupid

Kaltsiumtsitraat 600mg + Vitamiid D 400IU - 30 x 3g

Kaubamärk:
Hind:
12,00 €

133,33 €/Kg
Kogus: - +
   - või -   

Toidulisand.

BIOFARMACIJA Calcium Forte toidulisand on hammaste, luude, lihaste ja immuunsüsteemi toetuseks. Kaltsium on vajalik normaalsete hammaste ja luude hoidmiseks. Kaltsium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle, normaalsele närviülekandele, normaalsele vere hüübimisele, seedeensüümide normaalsele tööle, normaalsele energiavahetusele. Kaltsium osaleb rakkude jagunemise protsessis. Vitamiin D aitab kaasa kaltsiumi normaalsele imendumisele immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Sobib lates 6. eluaastast. Sobib ka rasedatele, rinnaga toitvatele emadele, diabeetikutele, taimetoitlastele, veganitele. Karbis on 30 pakki.

Ei sisalda kunstlikke maitse- ega lõhnaineid, magusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid, säilitusaineid, lahustuvust parandavaid aineid, mistõttu on joogisegul neutraalne maitse. Maitset võib reguleerida suhkru ja meega. Võimalik sete ja hägusus. Pulbri struktuur ja värv võivad muutuda, kuid see ei mõjuta toote positiivseid omadusi.

Paki sisu segada klaasis (200 ml) vees ja juua.

  • Täiskasvanutele 1 klaas,
  • 2-6-aastastele lastele ¼ ,
  • 6-12-aastastele lastele ½ pakki päevas enne või pärast sööki.

Pulbrit võib lisada toidule (puder, jogurt). Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

1 pakk sisaldab:

                              Kogus                   NRV*
Kaltsium                600 mg                  75%
Vitamiin D3            10 μg (400 RÜ)    200%
*Päevane võrdluskogus täiskasvanutele

Kokku sobivad tooted

Magneesiumihelbed on parim moodus saada magneesiumi kuna läbi naha omandab keha seda kõige paremini.

4,90 €