Tootegrupid

NAINE JA TERVIS- Be More raamat- Kirti Kooser

Kaubamärk:
Hind:
30,40 €
Kogus: - +
   - või -   

 Inspireerivad Eesti naiste terviselood

 • lood unehäiretest, PMS-st, depressioonist, toidutalumatusest jpm.
 • tervisliku toitumise nipid
 • praktilised elustiili soovitused naistele
 • 23 retsepti, mis on inspireeritud Be More imemaitsvatest toodetest

Raamat „Naine ja Tervis“ on valminud tänu autori aastatepikkusele kogemusele tervisliku toitumise valdkonnas ja isiklikule huvile tervist puudutavate teemade vastu. Siit leiab ausaid lugusid Eesti naistest, kes on erineval eluetapil puutunud kokku terviseprobleemidega. Nende naiste seas on neid, kes kokku puutunud vähiga ja neid, kes tundnud kogu võlu ja valu naiseks olemisest. Paljud neist on kannatanud vaimse tervise probleemide käes, nagu krooniline stress, ärevus, depressioon, unehäired.  Samuti on raamatus lood kilpnäärme probleemidest, toidutalumatusest ja psoriaasist. Need pole lihtsalt kogemuslood, vaid sinna on põimitud sisse ka soovitused ning nõuanded kõikidele, kes end samas olukorras peaksid leidma. Neid lugusid on raamatus neliteist, kuid tegelikult on selliseid lugusid meie ümber palju rohkem. Oluline on, et saame läbi kogemuslugude ise õppida ning mõistame, et me ei ole oma lugudega üksi.

Raamatu teises peatükis on palju soovitusi ja teaduspõhist infot sellest, kuidas oma tervise eest hoolitseda, tervislikult toituda, mitte unustada puhata ja olla füüsiliselt aktiivne. Tervislik toitumine on tugeva füüsilise- ja vaimse tervise jaoks väga tähtis. Tänapäeva kiire elutempo juures võivad põhitõed sageli ununeda, seetõttu on „Naine ja Tervis“ raamat sobilik igapäevaseks kasutamiseks ja nende põhitõdede meelde tuletamiseks. Raamatus leiab rohkelt soovitusi nii toidukordade planeerimiseks, kui ka õigete söömisharjumuste juurutamiseks. Teises peatükis saab lugeda näiteks:

 • praktilistest soovitustest igapäevaseks toitumiseks
 • supertoitudest ja nendes sisalduvatest antioksüdantidest ning vitamiinidest
 • rasvhapete olulisusest naise tervisele
 • vaimse tervise toetamisest tervisliku toitumise abil
 • PMS-ist ja menopausist
 • emotsionaalsest söömisest
 • naise seksuaalsusest
 • füüsilise liikumise olulisusest
 • ja paljust muust

Raamatu lõpposa sisaldab 23 lihtsat retsepti, mille autoriks Kersti Kuuse @my_life_my_treats.

Komponentide seas on Be More tervisetooted. Seal on rohkelt smuuti retsepte, eel- ja pearoogade retsepte ja imemaitsvate ning tervislikke magustoitude retsepte. Enamik roogadest on gluteenivabad ja sobilikud veganitele. Nende retseptide valmistamisega saab hakkama igaüks!

Raamatu autor: Kirti Kooser

Pane tähele

Raamat põhineb inimeste kogemuslugudel, teaduskirjandusel ning sisaldab autori mõtteid ja arvamusi. Eesmärk on pakkuda lugejale informatiivset materjali. Kui olete haige või tarvitate ravimeid, tuleb enne raamatus kirjeldatud põhimõtete, tehnikate rakendamist konsulteerida meditsiinitöötajaga. Antud raamat ei ole mõeldud tõsiste terviseprobleemide raviks. Autor ei võta vastutust, mis tulenevad antud raamatu sisu otsese või kaudse kasutamise tõttu tekkinud isikliku kahju, riskide ega tagajärgede eest.

Sarnased tooted

Populaarsete terveseminaride kokkuvõte ja soovitused, kuidas ja mida kasutada meie keha tervendamiseks.Artiklid autoritelt, kes on pidanud loenguid RemedyWay seminaridel: Virgo Mihkelsoo, Helle Kahro, Tiina Naarits-Linn, Liis Orav, Sille Poola, Riina Raudsik, Els Ulman-Kuuskman, Nelly Vahtramaa.

 

 

18,90 €

Raamat on koostatud Olga Butakova poolt peetud loengute põhjal, mis toimusid 2009. aastal Tervise Akadeemia seminaridel Koralli Klubi liikmetele.

5,50 €

TARK TEE TERVISENI - Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks.

18,00 €

"Isetervendamise ning tervete ja tarkade laste saamise teejuht" on informatiivne teejuht neile, kes soovivad lahti saada oma terviseprobleemidest, ja ka tulevastele lapsevanematele, et sünniks ja kasvaks üles teovõimeline tark põlvkond.

27,90 €

Paberkandjal raamat  „MAGNEESIUM - täieliku tervise puuduv lüli“- Carolyn Dean:

Miks on nii, et enamik inimesi ei saa igapäevaselt piisavas koguses magneesiumit – mineraali, mida meie organism vajab 80% ainevahetusfunktsioonide toimimiseks?

Miks on nii, et isegi need inimesed, kes magneesiumilisandeid tarbivad, jäävad ikkagi magneesiumipuuduse all kannatama?

Raamatu autor dr Dean võtab need kaks peamist küsimust ette ja selgitab peensusteni lahti. Ta teeb seda, tuues Sinu ette lauale 12 olulisimat fakti magneesiumi kohta ning loetledes üles 68 levinuimat terviseseisundit, mille baaspõhjustajaks on just magneesiumipuudus.

Lugemise lõpetanud, oskad paremini analüüsida oma tervislikku olukorda, näed oma imeliselt üles ehitatud keha paljusid omavahelisi seoseid, oskad aidata ennast ja lähedasi, et taastada kehas olukord, mis aitab tal endal paljusid vaegusi leevendada.

24,53 €