Vasest joogipudel - 850ml

Kaubamärk: Biore Extra
Ühik: tk
Tarneaeg: 2 nädala jooksul
Hind:
30,40 €

Vaskpudel vee hoidmiseks on parim viis säilitada oma joogivett värskena. Vask on  üks vanimaid teadaolevaid antibakteriaalseid ja viirusevastaseid elemente. Seega kui hoiate vett pikka aega vasest veepudelis, hakkab vesi imama väga väikest kogust vaske, mis ioniseerib vett ning hakkab muutuma aluselisemaks ja tappes baktereid! Mis kõige parem, see on ohutu ega mõjuta maitset!

 

Parim aeg vaskpudelis hoitava vee joomiseks on hommikul tühja kõhuga. Ärge tehke seda rohkem kui 2x päevas, hommikul ja õhtul on enam kui piisav, et anda vajalik kogus vaske oma kehale.

* Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) soovitab mitte rohkem kui 0,47 mg vaske tassi (2 mg liitri) vee kohta. See tagab, et vastuvõetavat ülemist tarbimistaset 10 mg päevas ei ületata

Ärge hoidke vaskpudelit külmkapis, alati on kõige parem juua vett toatemperatuuril.

Puhastus- ja hooldusjuhised
Ärge peske pudelit nõudepesumasinas
Ärge hoidke otsese päikesevalguse käes
Sära saamiseks kasutage sidrunikiile või vaselakki
Puhastage loodusliku nõudepesuvahendiga, pehme käsna ja toatemperatuuri veega

*Veenduge, et puhastate vaskpudelit iga kolme kuu tagant: kasutage pudelit 3 kuud ja tehke siis umbes 1 kuu pikkune paus. Sel ajal peske ja puhastage pudelit ning laske sellel loomulikult kuivada.

NB! Oksüdeerumise tagajärjel muutub vasepudel. Samuti on vasele loomupärane „plekkide“ tekkimine. See on vasele tavaline loomupärane omadus ega anna negatiivset mõju joogiveele.

Tootjamaa India. Maaletooja Lilleoru OÜ

Kokku sobivad tooted

Valmista kiirelt aluseline vesi! Rikastab vett kasulike mineraalidega ja normaliseerib organismi vee ja soolade ainevahetuse parandades kõikide organite ja süsteemide tööd.

26,50 €

Võimas antioksüdant, ennetab vabade radikaalide kahjustavat toimet, soodustab rakuenergia tootmist.

Suurendab aktiivsust, vastupidavust, kaitseb enneaegse vananemise eest ja kiirendab organismi puhastusprotsesse

70,00 €
Sarnased tooted

Võitle külmetuse vastu väärtuslike looduslike eeterlike õlide spreiga, mis kaitseb külmetuse, köha ja gripiviiruse eest, vähendab nende levikut ning leevendab hingamisteede vaegusi.

21,00 €

Veepuhastaja ja ionisaator-Leveluk K8- Enagic uusim ja innovaatilisem veepuhastus ja vesiniku vett tootev masin Jaapanist. Ainus med.sertifikaadiga seade maailmas.

Lubatud kasutada med.asutustes

8 plaatinaga kaetud titaanplaati annavad elktrolüüsi käigus veele võimsa vesiniku laengu, mille ORP on kuni -800 ja see on võimsaim antioksüdantide laeng, mis aeglustab  organismi vananemist-oksüdatsiooni

Hind 4200 ilma käibeta, koos kmga 5040€

Lisandub 44€ transporditasu-saabub Saksamaalt

võimalik osta järelmaksuga kuni 24 kuud ja firmale VAT nr. olemasolul ilma käibemaksuta

Ostes Enagic E-poest 

Kasuta ID 21000037983  Biore Tervisestuudio OY

mare.laeks@gmail.com

Küsi ostu sooritamisel abi Mare Uue-5544348

Vaata Kangem masinate võrdlust siit

Loe infot kasutamise kohta SIIT  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,   Tarneaeg: 2 -3 nädalat
0,00 €

Nina loputamine soolveega. Lihtne ja efektiivne meetod, et hingamine ja hingamisteed oleksid vabad, põskkoopad terved, kogunenud lima ning õie- ja olmetolm oleks lihtsal viisil eemaldatud. Rhino Horn™ leevendab kinnisest ninast tingitud ebameeldivat tunnet (nt nohu korral). Samuti saab Rhino Hornist™ tõenäoliselt hea sõber inimesele, kes kannatab astma või hingamisteede allergiate käes (õietolm, olmetolm).

12,00 €