Tootegrupid

LifeWave plaastrid-uudne raviviis ravimiteta!

18.04.2023
LifeWave plaastrid-uudne raviviis ravimiteta!

Lifewave nanotehnoloogilised plaastrid töötas David Shmidt välja juba 2004 aastal USA Mereväe tellimusel allveelaevnikele ja nende plaastrite kasutamise kohta toimub pidevalti palju teadusuuringuid erinevates laborites ja tervise asutustes.

Alates 2004. aastast on LifeWave aidanud inimestel üle kogu maailma realiseerida oma suurimat potentsiaali. Patenteeritud fototeraapial toimivad  plaastrid aitavad pakkuda rohkem energiat ja vastupidavust, vaimset teravust, paremat und, vähendada stressi, paremat naha välimust, kiiremat haavade paranemist ja üldist nooruslikku elujõudu.

Need on loodud selleks, et aidata inimestel end paremini tunda, nooremad välja näha ja elada rõõmsamat elu. Teeme seda tervisetoodete kaudu, mis kasutavad keha loomulikku energiat ja vastupidavust, ning ärivõimaluste kaudu, mis inspireerivad isiklikku ja professionaalset eneseteostust.

Praegu on loodud 11 erineva toimega plaastrite tüüpi, mida saab kasutada komplesktervendustes või eraldi.

VAATA PLAASTRITE VALIKUT SIIT

Telli ise LifeWave  kodulehelt eelistatud kliendina soodsamate hindadega.

Juhise leiad SIIT

Kasuta soovitaja koodi ID 1820140

Küsi rohkem infot  Biore juhatajalt Mare Laeksilt  mare.laeks@gmail.com tel.5544348

 Vaata VIDEOT põhiliste plaastrite kasutamisest-X39, Aeon ja IceWave

Uuringud ja selgitusi valude vähendamise kohta VAATA SIIT

Mida oodata plaastrite kasutamisel?

Alustades kasuta kõigepealt ühte plaastrit. Soovitavalt X39 ja siis umbes nädala pärast võid lisada veel ühe plaastri või alustada tervendavate, taastavate programmidega.

Min kasutusaeg on 3 kuud või kuni probleemi kadumiseni.

Plaastreid on ka loomadele-eriti hobustele ja neid kasutavad hobusekasvatajad ja sportlased üle maailma.

Vaata VIDEOT plaastrite kasutamisest hobustel

Kuhu ja kuidas plaastreid panna VAATA SIIT

 X39® -tüvirakkude taastaja, aktiveerija

Vaata videot Vaata toote kasutamist SIIT

 
Aktiveerige oma tüvirakud!
 • Patenteeritud fototeraapia on loodud selleks, et tõsta peptiidi, mis teadaolevalt suurendab tüvirakkude aktiivsust
 • Plaastri LifeWave X39™ mitmeid eeliseid, sealhulgas haavade paranemise toetamine, kiire valu leevendamine, rohkem energiat ja parem uni – tuleb kogeda, et seda uskuda

X49™ -energia, terve süda

Vaata videot, kasutamine SIIN

 Edendage jõudlust, jõudu ja vastupidavust
 • Toetage tervet südame-veresoonkonna süsteemi
 • Vähendage lihaste valulikkust ja soodustage treeningust taastumist
 • Toetage rasva kadu, kui seda kasutatakse koos tervisliku toitumise ja treeningprogrammiga

Energy Enhancer-Energia suurendamine 

VIDEO, kasutamine kuidas peale panna 

 Kliiniliselt tõestatud, et see suurendab energiat ja vastupidavust
 • Toetab füüsilise vormisoleku rutiini
 • Mugav ja lihtne kasutada
 • Kiired tulemused
 • Patenteeritud fototeraapia vorm
 • Ei mingeid ravimeid, kemikaale ega stimulante
 • Püsiv energia ilma kofeiini, ravimite või stimulantideta

  Enne LifeWave'i asutamist 2004. aastal oli meie asutaja ja tegevjuht (David Schmidt) juba sunnitud vastama ühele püsivale küsimusele: kuidas saavad inimesed energiat säilitada ilma narkootikume, stimulante või kofeiini kasutamata? Vastus viis Energy Enhanceri väljatöötamiseni, mis on esimene plaaster, mille oleme kunagi välja töötanud ja meie patenteeritud fototeraapia tehnoloogia alus.

  Energy Enhanceri väljalase avaldab riiklikke uudiseid

  Vahetult pärast Energy Enhanceri ilmumist tutvustati Davidit Stanfordi ülikooli kuulsale naiste ujumistreenerile Richard Quickile. Vaid kolm nädalat pärast oma meeskonnale plaastrite andmist purustasid selle kaheksast liikmest kuus oma isiklikud elurekordid. Stanfordi meeskonna liikmeid märgati seejärel olümpia ujumiskatsete ajal plaastreid kandmas, tõstes LifeWave'i riikliku meedia tähelepanu keskpunkti. Selle tulemusel astus LifeWave'i turustajateks üle 1000 inimese.

  Sellest ajast peale on Energy Enhancer aidanud inimestel üle maailma minna kaugemale, joosta kiiremini, ronida kõrgemale ning võtta vastu iga päev uue vastupidavuse ja jõuga. Ohutu ja tõhusam alternatiiv teistele energiatoodetele, Energy Enhancer paneb teid unustama, et olete kunagi uuesti selle hilise pärastlõuna müüri tabanud.

   

  SILENT NIGHTS

  Kuidas  panna

   

  Y-age Carnosine -vastupidavus, tugevus, painduvus, aju, mälu

   
  • Kliiniliselt on tõestatud, et see suurendab vastupidavust kuni 125% *
  • Parandab tugevust ja painduvust
  • Parandab üldist tervist
  • Parandab elundite bioelektrilisi omadusi
  • Patenteeritud, patenteeritud fototeraapia vorm
  • Ei mingeid ravimeid, kemikaale ega stimulante

  * Pärast 3-nädalast kasutamist.

  Y-age karnosiini uuringu tulemused

  See 2010. aastal läbi viidud topeltpime platseebokontrollitud uuring näitab, et Y-Age Carnosine plaaster suurendab oluliselt tervete inimeste paindlikkust, tasakaalu, jõudu ja vastupidavust. Need tõusud ulatuvad 125 protsendini jõu ja vastupidavuse osas, ligi 30 protsenti paindlikkuse ja 100 protsendini tasakaalu osas. 1 Lisaks on tõenäoline, et sellel plaastril on pikemaajalisel kandmisel suurem või püsiv toime. Need tulemused näitavad ka, et see plaaster vähendab oluliselt laktaadiläve ja südame löögisagedust laktaadiläve juures, parandades sportliku soorituse vastupidavust. Oluline on see, et ühelgi katsealusel ei esinenud Y-Age Carnosine plaastri kandmisel kõrvaltoimeid.

  Lugege täielikku aruannet.

  1 Nazeran H, Blake-Greenberg S. „Nanoskaala karnosiiniplaastrid parandavad elundite funktsiooni”, 2015.

  Kas sa teadsid?

  Jõu ja vastupidavuse suurendamine parandab tõenäoliselt teie üldist tervist. Näiteks tagavad tugevad, võimekad lihased ja painduvus parema stabiilsuse, vähendades kehaliste tegevuste ajal vigastuste ohtu. See võib märkimisväärselt kasu saada vanematele täiskasvanutele, kes võivad kukkumisel tekkida ohtlikud luumurrud.

  Y-Age Aeon - valu, põletik, stress,

   
  • Kliiniliselt tõestatud, et vähendab stressi kehas
  • Kliiniliselt tõestatud, et see vähendab põletikku kehas
  • Soodustab lõõgastust
  • Patenteeritud, patenteeritud fototeraapia vorm
  • Ei mingeid ravimeid, kemikaale ega stimulante
  • Kasuta koos X39 , Glutathioni, ja Carnosinega, et aeglustada vananemisprotsessi

   Kuidas see on seotud stressi leevendamisega?

  Y-Age Aeon peegeldab teatud valguse lainepikkusi, mis stimuleerivad teatud nahapunkte, mis vähendavad põletikku ja suurendavad antioksüdantide tootmist kehas.

  Y-Age Aeon uuringu tulemused

  See 2010. aasta uuring, mida juhtis dr Thomas Budzynski, jõudis järeldusele, et Y-Age Aeon tasakaalustab närvisüsteemi, mis aitab oluliselt kaasa stressi vähendamisele. 1 LifeWave'i tervise ja teaduse direktori dr Steven Haltiwangeri sõnul näib, et suurem osa Y-Aeoni plaastri põhjustatud autonoomse tasakaalu muutusest oli tingitud parasümpaatilise aktiivsuse suurenemisest. Kokkuvõttes toetati hüpoteesi, et see tasakaalustab südame autonoomset innervatsiooni.

   

  • Y-age glutathion -puhastumine, taastumine
  •  
  • Kuidas panna plaaster 
   • Glutatioon on keha peamine antioksüdant
   • Toetab immuunsüsteemi
   • Soodustab ladestunud toksiinide vabanemist
   • Parandab üldist tervist
   • Patenteeritud, patenteeritud fototeraapia vorm
   • Ei mingeid ravimeid, kemikaale ega stimulante

   

  Y-age glutatiooni uuringu tulemused

  2010. aasta uuring
  See uuring näitab, et LifeWave Glutathione plaastrid suurendavad märkimisväärselt vere glutatiooni taset. Testi tulemused kinnitavad ka seda, et Y-Age Glutathione tekitab kehas füsioloogilisi muutusi, mis loovad antioksüdantse efekti, mida mõõdetakse glutatiooni taseme tõusuga.

  Kas sa teadsid?

  Meie atmosfäär sisaldab triljoneid mikroobe. Neid on õhus, mida me hingame, vees, mida joome, ja toidus, mida sööme. Kuid mis teeb ühe inimese mikroobide suhtes haavatavamaks kui teised? Ainuüksi teie immuunsüsteemi tugevus takistab haigusi põhjustavatel bakteritel või ainetel teie keha kahjustamast. Immuunsüsteemil on hea tervise säilitamisel ülioluline roll ja Y-Age Glutathione võib aidata.

   

   IceWave-valud, kiire toime

  • Ohutu ja loomulik valuvaigisti
  • Võib kasutada kogu keha ja paikse valu korral
  • Kiire toimega ja ei tekita sõltuvust
  • Mugav ja lihtne kasutada
  • Patenteeritud, patenteeritud fototeraapia vorm
  • Ei mingeid ravimeid, kemikaale ega stimulante

  Valu leevendamine valguse raviomaduste kaudu

  Ainuüksi krooniline valu mõjutab 1,5 miljardit inimest üle maailma, mis põhjustab igal aastal miljardeid dollareid tervishoiukulusid ja tööviljakuse vähenemist. 1 IceWave on turvaline, võimas ja taskukohane lahendus igat tüüpi valude jaoks.

  Kasutades valguse raviomadusi, on IceWave loodud pakkuma kiiret leevendust ebamugavustunde allikale. Kui teil on näiteks põlvevalu, võite kiireks leevendamiseks asetada plaastrid selle piirkonna ümber. Kui teil on valu kogu kehas, on erinevad paigutusvalikud, mis annavad võrdselt tõhusaid tulemusi (lihtsate juhiste saamiseks vaadake vahekaarti Kasutamine ).

  See mitteravimite ja sõltuvust tekitav lähenemine eristab IceWave'i kõigist teistest turul olevatest valuvaigistitest. Eriti erinevalt tavapärastest farmaatsiavaluvaigistitest, millel on teadaolevalt kahjulikud kõrvalmõjud, sealhulgas laialt levinud opioidisõltuvus, mis tänapäeval vaevab paljusid USA kogukondi.

  Kuid probleem pole ainult Ameerikas. Uued uuringud retseptiravimite kasutamise kohta Taanis, Saksamaal, Hispaanias, Rootsis ja Ühendkuningriigis hindavad opioidide tarbimise määraks elu jooksul peaaegu 14 protsenti. Seda on võrreldes vaid 5 protsendiga eelmisel aastal. 

  IceWave'i uuringu tulemused

  2013. aastal viis Prantsusmaa üks juhtivaid valujuhtimise eksperte (dr. Pierre Volckmann) viies Prantsusmaa haiglas läbi topeltpimeda platseebokontrolliga uuringu. 94 protsenti 100 uuringus osalejast koges valu leevendust mõne minuti jooksul pärast kasutamist. Dr Volckmanni sõnul: "Selles uuringus saadud ohutuse ja tõhususe tulemused näitavad, et IceWave'i plaastrid võivad olla väga huvitav lähenemine valu kontrollile ilma kõrvalmõjudeta, võimaldades kohest ja püsivat valu paranemist."

  Silent Nights-hea ja sügav uni

  • Kliiniliselt on tõestatud, et see suurendab une pikkust 66%
  • Parandab une kvaliteeti
  • Patenteeritud, patenteeritud fototeraapia vorm
  • Ei mingeid ravimeid, kemikaale ega stimulante

  Tervisliku une alternatiiv

  Kliiniliselt on tõestatud, et Silent Nights, mis ei sisalda ravimeid, kemikaale ega stimulante, parandab une kvaliteeti ja kestust, põhjustamata seejuures järgmisel päeval seda uimasust. Ärkate end hästi puhanuna, energilisemana ja paremini ette valmistatud, et elust maksimumi võtta.

  Miks on tervislik uni nii oluline?
  Unepuudus on seotud erinevate terviseprobleemidega, sealhulgas väsimus, vähenenud lihasmass, aeglasem ainevahetus, suurenenud kõhurasv ja lõtvunud nahk. Ja uued uuringud näitavad, et unepuudus on kasvav probleem, eriti USA-s, kus 30–50 protsenti kõigist inimestest kannatavad unetuse all või kurdavad halva une üle. 1

  Ebapiisav uni ei ole siiski ainult USA probleem ja see tekitab sarnaseid probleeme ka teistes tööstusriikides, nagu Ühendkuningriik, Jaapan, Saksamaa ja Kanada. Tegelikult näitavad tõendid, et unepuuduse käes kannatavate inimeste osakaal kasvab. Lisaks sellele on see suundumus tõenäoliselt seotud kaasaegse ja kiire elutempoga ühiskonnaga seotud elustiili teguritega. 

  Kuidas on see tervisliku unega seotud?
  Silent Nights peegeldab teatud valguse lainepikkusi, mis stimuleerivad teatud nahapunkte, mis käivitavad melatoniini tootmise kehas.

  Vaiksete ööde uuringu tulemused

  Kliiniliselt on tõestatud, et Silent Nights pikendab une pikkust 66 protsenti ja alates selle ilmumisest on aidanud inimestel üle kogu maailma paremini puhata. 1 Pärast selle avaldamist jõudis dr Norm Shealy läbiviidud pilootuuring järeldusele: "Silent Nightsi uuringus saadud ohutus ja tulemused viitavad sellele, et need plaastrid võivad olla üks eelistatud võimalikke lähenemisviise une oluliseks parandamiseks."

   SP6- kaalukontroll, söögiisu, sõltuvused

  • Stimuleerib keha punkte, mis teadaolevalt reguleerivad söögiisu
  • Võib aidata vähendada sõltuvust
  • Mugav ja lihtne kasutada

  Vaata, kuidas neid kasutada

  Mis on plaastrites?
  Plaastrid sisaldavad patenteeritud segu, mis sisaldab aminohappeid, vett, stabiliseeritud hapnikku ja looduslikke orgaanilisi ühendeid. Ükski plaastris sisalduv materjal ei satu kehasse.

  Millised on SP6 Complete'i plaastri eelised?
  SP6 Complete aitab kontrollida ja reguleerida teie söögiisu ning võib aidata vähendada teie isu.

  Mida ma tunnen, kui kannan plaastrit SP6 Complete?
  Kuigi individuaalsed tulemused võivad erineda, peaksite tähele panema nälja ja isu vähenemist.

  Alavida-terve ja ilus nahk

  • Alavida läheneb nahahooldusele täiesti uuel viisil. Meie teaduslikult tõestatud koostised parandavad teie naha tervist – nii seest välja kui väljast sissepoole.
  • Alavida plaaster on osa Alavida Regenerating Triost. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage koos täieliku Alavida Regenerating Trio komplektiga.

  Nirvana- meeleolu parandaja

  • Parandab meeleolu
  • Püsivad tulemused
  • Patenteeritud, patenteeritud fototeraapia vorm
  • Ei mingeid ravimeid, kemikaale ega stimulante

   

  LifeWave'i lahtiütlus

  LifeWave'i tooteid, veebisaite või seotud materjale puudutavaid väiteid ei ole hinnanud ükski reguleeriv asutus ning need ei ole mõeldud ühegi haiguse või meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks, raviks, ravimiseks või ennetamiseks. Lifewave'i pakutav sisu on esitatud kokkuvõtlikuna, on olemuselt üldine ja on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Ärge jätke tähelepanuta ühtegi saadud meditsiinilist nõuannet ega viivitage selle otsimisega selle tõttu, mida olete meie veebisaitidelt või seotud materjalidest lugenud. Palun pidage nõu oma arsti või vastava tervishoiuteenuse osutajaga mis tahes arvamuste või soovituste kohaldatavuse osas seoses teie enda sümptomite või haigusseisunditega, kuna need haigused esinevad tavaliselt erinevate nähtude ja sümptomitega. Enne uue ravi-, dieedi- või treeningprogrammi alustamist pidage alati nõu oma arsti või muu kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutajaga. Me ei võta endale mingit vastutust inimestele või varale tekitatud kahjude või vigastuste eest, mis tulenevad teile esitatud materjalides sisalduvate toodete, teabe, ideede või juhiste mis tahes kasutamisest. LifeWave jätab endale õiguse igal ajal muuta või katkestada mis tahes aspekti või funktsiooni, mis sisaldab meie teavet.

   

  KUIDAS PLAASTREID SAADA?

  Küsi infot Mare Laeksilt tel.5544348 mare.laeks@gmail.com

  Telli ise LifeWave kodulehelt

  Toote hinnale lisandub käibemaks ja saatmiskulu 13 või 19€. 

  Plaastrid saabuvad 3-10 päeva jooksul.