Tootegrupid

Biolatte Original-probiootik-Soolestiku mikrofloora ,immuunsus,ainevahetu 60tk s

Ühik: tk
Hind:
19,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Probiootiline kompleks Piimahappebakteritest aitavad taastada ja säilitada jämesoole normaalset mikrofloorat.

Ei ole ravim ega asenda tasakaalustatud toitumist Probiootik-Piimahappebakterid aitavad taastada ja säilitada jämesoole normaalset mikrofloorat.On abiks - toksiinide ja kahjulike ainete neutraliseerimisel; - normaaltasemel kolesterooli hoidmisel veres; - gaasisisalduse hoidmisel soolestikus; - ainevahetuse ja hormonaalse tasakaalu stabiilsuse tagamisel; - antibiootikumide kuuri ajal ja järel, - kõhulahtisuse ja -kinnisuse puhul, - atoopilise lööbe puhul, allergia puhul, - kõigi B-grupi vitamiinide tootmisel (eriti B6 ja B12). pärmseene korral kiirituse ja keemiaravi korral aiatab taastada soolestiku mikrofloorat ning võidelda kõhulahtisuse või kinnisusega Lisaks reisil olles aitab seedida võõrapärasel toidul, et ei esineks „turisti kõhulahtisust”. Eakamatel inimestel aitab toidu seedimisel ja soodustab toitainete imendumist.

 1-6 kapslit päevas või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele (2x 10E9 CFU/kapsel) Mitte võtta toidukorra ajal (1/2 tundi enne või peale sööki), soovitavalt õhtuti tund või paar peale viimast söömist. NB! Toidulisandi tarvitamisel üks päev nädalas jätta vahele. Säilitada kindlalt suletuna, kuivas, toatemperatuuril. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei ole ravim ega asenda täisväärtuslikku toitumist!

Kokku sobivad tooted
Avokaado õli-Omega 3 allikas, salatitesse,nahale, 250ml.

Avokaadoõli rikkalik omega3, vitam. A,D,E allikas
n

12,00 €
Basico- aluse happe / ph/ tasakaalustav  mineraalide kompleks 250gr

Basico kujutab endast aluselist mineraalainete kompleksi – bioaktiivsed lisandid koos mineraalainete ja mikroelementidega. R

18,78 € (18%)
22,90 €