Tootegrupid

India Viirukiõli Boswellia serrata - liigesed, moodustised - 10ml

Kaubamärk:
Hind:
9,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Boswellia serrata ehk India viirukiõli (destilleeritud variant) lülitab välja immuunsüsteemi reaktsioonid, mis juhivad põletikke ja paistetusi – boswellia on looduslik vähiravivahend ja on võimeline lisaks põletikule võitlema ka valuga. Boswellia serrata ekstrakt on nii võimas, et teda peetakse tänapäeval võrreldavaks tuntud valuvaigistitega (NSAID – juhtivad keemilised valuvaigistid).

Boswellia serrata viis peamist kasutegurit on:

  • Põletike alandamine
  • Liigese ja artriidivalu alandamine
  • Vähiga võitlemine
  • Nakkustest tervenemise kiirendamine
  • Autoimmuunhaiguste ärahoidmine

 

Kasutamine

paar tilka õli määrida valutavale-probleemsele kohale ja hõõruda naha sisse.

Hoida eemal lahtisest tulest ja lastele kättesaamatus kohas.

Mis on Boswellia, ehk viiruk?

Pikka aega enne seda, kui turule ilmusid põletikeravimid, kasutati boswellia puust saadud ekstrakte (mis moodustavad viiruki- ehk inglise keeles frankincense õli koostise)  kõiksuguste põletike ravimiseks: nagu artriit, maohaavandid ja südamehaigus.

Üle mitme aastakümne teostatud uurimused annavad parema arusaamise sellest, kuidas viirukiõli meie tervisele kasu toob ja immuunsüsteemi võimsalt tugevdab. Boswellia näib alandavat põletikku ja toetavat immuuntoimet mitmel tasandil, nende hulgas:

  • sekkudes tsütokineesiprotsessi, mis tõstab põletikke (gamma interferooni, interleukiin-4 kasvajate nekroosi alfa faktor)
  • viivitades tundlikkusele reageerimist
  • aidates reguleerida lümfotsüüte (valgeid vereliblesid) ja T-rakkude vastastikust toimet, reguleerides immunoglobuliinide antikehade (G(IgG)) tootmist, mis omakorda kaitseb keha bakterioloogiliste ja viirusnakkuste eest
  • reguleerides immunoglobuliini M (igM) antikehade tootmist, mida peamiselt leidub veres ja lümfivedelikus

100% viiruki õli

Päritolumaa India

maaletooja EstPort Goods LLC

 

Sarnased tooted

Biolisand tagab mao-sooletrakti mikrofloora taastumise, takistab dusbakterioosi arengut. Soodustab toidukomponentide (valgud, susivesikud, mikro- ja makroelemendid, vitamiinid) oiget omastamist. Korrastab soolestiku peristaltikat, kiirendab organismile kahjulike ainete valjutamist.

16,60 €

Uue põlvkonna hambapasta, mille koostisse kuuluvad bakteriofaagid valikulise toime ja aktiivsusega. Hävitatud saavad vaid haigust tekitavad bakterid. Eriti on soovitav kasutada geeli osaliste ja täielike proteeside puhul. Lastele ohutu, pärast kasutamist ei pea hambaid loputama. Mugav kasutada reisil.

15,00 €

Lihtne ja kõigile arusaadav raamat neile, kes hoolivad enda ja oma laste tervisest.

10,80 € (10%)
12,00 €

Türosiin on asendatav aminohape, mis moodustub organismis asendamatust aminohappest fenüülalaniinist.

20,15 €

Santegra suurepärane toidulisand PerFem Forte on mõeldud menopausi eas olevatele naistele.

15,90 €