Tootegrupid

LaxMax- leebe puhasta, lahtistaja, antiparasitaarne, seened, 120tk/toidulisand

Hind:
30,30 €
Kogus: - +
   - või -   

Lax-Max on looduslik pehmetoimeline lahtistav vahend. Lax-Max kompleksi koostisained on valitud selliselt, et lisaks soolestiku peristaltika parandamisele soodustab see seedeprotsesse ja toetab kasulikku mikrofloorat. Lax-Max aitab kaasa seedeelundite limaskesta puhastamisele ning soodustab mürkide ja raskemetallide organismist väljutamist.

 

ax-Max kompleksi koostisained on valitud selliselt, et lisaks soolestiku peristaltika parandamisele soodustab see seedeprotsesse ja toetab kasulikku mikrofloorat. Lax-Max aitab kaasa seedeelundite limaskesta puhastamisele ning soodustab mürkide ja raskemetallide organismist väljutamist.

 

kasutamine

täiskasvanutel kuni 2 kapslit 2x päevas peale sööki. 

Vähenda toidus ka loomseid valke ja tarbi piisavalt aluselit vett. Soovitavalt Korallivett.

Ei ole ravim ega asenda täisväärtuslikku toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas

 Osta Lax-Max. Koostis

Sarnased tooted

Toime
Looduslikest bioloogiliselt aktiivsetest komponentideste ja sooladest koosnev suurepäraselt tasakaalustatud kompleks mõjub soodsalt kergesti tundlikule ja kuivale nahale, muudab ta sametiseks ja pehmeks. On toimiva mõjuga ka linna veevärgi spetsiifilise vee puhul.

14,10 €

Solgari Mineraalide vitamiinide kompleks rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele.Hästi imenduv ja tasakaalustatud kompleks noorele emale või ka kurnatud väsinud naisele.

13,45 €

MSM on eriti sobilik neile, keda huvitab naha tervislik seisund aga ka liikumssüsteemile.

17,90 €

Koralliklubi/ CoralClub toodete kataloog koos sisalduste ja soovitustega

2,10 € (30%)
3,00 €