Tootegrupid

BioTrem ripats DELFIIN -energeetiline tasakaal,hüperaktiivsetele lastele

Hind: 70,00 €
65,10 €
Kogus: - +
   - või -   

Ripatsi DELFIIN toime on suunatud organismi kaitsevõime aktiveerimisele ja tasakaalu saavutamisele

Kesknärvisüsteemi funktsioneerimise ning emotsionaal-käitumusliku valdkonna tasakaalustamisele, keskkonnaga kohanemise võime tõstmisele, psüühilise tasakaalu tagamisele.

Elektroonilisele infokandjale terviseripats DELFIIN kantud informatsioon on delfinaariumis toimuvate raviseansside ajal delfiinidel fikseeritud elektromagnetvälja spektraalne koopia.Sobib väga hästi hüperaktiivsetele ja nõrga närvisüsteemiga lastele tasakaalu saavutamiseks

Terviseripatsit DELFIIN võib kasutada hüperaktiivsete ja käitumisprobleemidega (suurenenud närvilisus, ärrituvus või, vastupidi, pidurdatus) laste käitumise korrigeerimiseks.

Ripats riputatakse kaela või kinnitatakse randme siseküljele min. 2 tunniks.

Kokku sobivad tooted
Bvitamiinide kompleks  C -ga.- Stress,Energia, verevarustus,suunurga lõhed - 100tk. Toidulisand

B vitamiinid – need on eluliselt tähtsad ühendid, mis osalevad kõikides rakuprotsessides.
Unikaalne toode, mis sisaldab kõiki B grupi vitamiine ja lisaks ka C vitamiini.Eriti vajalik neile, kel tekivad lõhed suunurkadesse, näpuotstesse, samuti peale antibiootikumi kuuri või selle ajal energia taastamiseks koos Probiootikumidega

18,60 €
D3 vitamiin õlina-immuunsus, luud-liigesed, hambad, ilus nahk 59ml toidulisand

D3-vitamiin on vajalik kaltsiumi imendumise parandamiseks, mis omakorda aitab säilitada terved luud ja hambad. D3-vitamiin toetab ka immuunsüsteemi ja neuromuskulaarseid funktsioone. Vananedes omandab meie keha seda tähtsat toitainet vähem. Solgari D3 vitamiin on meeldiva loodusliku apelsini maitsega vedelik igapäevaseks toidulisandiks.
0,5 ml üks kord päevas on 1200iu

22,11 € (7%)
23,70 €