Dr. Bach Mimulus - kollane pärdiklill õietilgad - 20ml

Kaubamärk:
Hind:
9,50 €

475,00 €/L
Kuumakse alates: 3,40 €
Kogus: - +
   - või -   

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Inimesel on üks või mitu konkreetset hirmu. Hirmud kuuluvad nende igapäevaellu. Nad ei räägi tavaliselt neist, kuid küsitlemisel oskavad kõiki oma hirme nimetada.

Sa oled pelglik ja sa tunned millegi suhtes hirmu.

POSTIIVSED OMADUSED:
• Julgus ja kartmatus
• Teadmine, et me oleme kaitstud
• Näeb raskusi, kui võimalusi
• Suudab väljakutsete üle nalja teha
• Usub, et maailm on täis suurepäraseid võimalusi
• Elab oma elu piiranguteta

Lahjendage kaks tilka klaasis vees ja jooge seda korrapäraste ajavahemike järel. Vajadusel korrake.

Vajadusel võib Original Bachi lilli valada otse keelele või hõõruda huultele, kõrva taha või oimukohtadele ja randmetele.

Võite kasutada Original Bachi lilli nii sageli kui soovite. Kui olete ärritunud, võib piisata ühest annusest. Kui teie seisund on püsiv, võite lilli kasutada nii kaua, kui vajate.

Vesiekstrakt (lahjendus 1/500). Alkohol 27%.

Kokku sobivad tooted

Bachi õieteraapia käsiraamat annab ülevaate ja kasutusjuhendi Dr.Bachi poolt väljatöötatud taimede õite toimetest. Siin on käsitletud erinevaid emotsionaalseid seisundeid ja pakutakse selle toimete leevenduseks erinevate toimetega taimede õite tõmmiseid.

8,99 €
Sarnased tooted

Dr.Bachi stressi ja paanikahooge leevendav kompleks.Hirmud, depressioon, lein-sobiv ka lastele ja koduloomadele. Ilma alkoholita

Sisaldab õieessentse: Sarik-linnupiim, harilik kuldkann, alõtsha, verev-lemmalts, harilik elulõng, harilik hobukastan, kollane pärdiklill, harilik haab.

Parema tulemuse saavutamiseks kasuta koos B vitamiinide ja Magneesiumiga.

,   Tarneaeg: 1 nädal
28,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad aitavad igasuguse hingelise või füüsilise trauma tagajärjel saadud šoki puhul. Pole tähtis, millal see juhtus. Olgu see siis kas lapsepõlves saadud hingehaav või eile toimunud liiklusõnnetus.

21,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Bach Cerato lill sobib neile, kes ei julge otsuse langetamisel oma hinnangule loota. Tegelikult nad teavad, mida nad tahavad ja mida vajavad, kuid vaatamata suurele sisemisele tarkusele, isegi äärmuslikule intuitsioonile, otsivad nad pidevalt teistelt nõu ja heakskiitu ning riskides sellega, et nad võivad end kaotada. Eksiteel, eelistavad nad järgida teiste nõuandeid, mitte ennast usaldada. Kui nad on haiged, proovivad nad tõenäoliselt tervet rida teiste soovitatud ravimeid ja ravimeetodeid, samas kui nad teavad, mis neile sobib.

9,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad aitavad inimest tugevates negatiivsetes olukordades, nagu kiuslikkus, armukadedus, kibestumine, kadedus, raev, umbusk, kättemaksuhimu, viha, vägivaldsus, teiste halvustamine, meelepaha, pettumus – kõikides armastusele vastandiks olevates olukordades.

9,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad on mõeldud inimestele, kellele aeg-ajalt laskub masendus kui must pilv. See väljendub kurvameelsuse ja melanhooliana, millele ei leidu seletust ning teada pole ka põhjus. Sama ettearvamatult nagu tekkis, nii see tunne ka kaob. Et tulla taas etteteatamata. Ka nn maailmavalu põdemine kuulub siia.

9,50 €