Tootegrupid

Vitamiin C PULBER madala happesusega - 238g

Kaubamärk:
Hind:
24,90 €

104,62 €/Kg
Kogus: - +
   - või -   

Toidulisand.

California Gold Nutrition Buffered Gold C ™ on C -vitamiini mittehappeline vorm naatriumaskorbaadi kujul immuunsuse toetuseks tundlikule mao ja soolestikuga inimestele. lastele

C -vitamiin on oluline toitaine, mis toetab immuunsüsteemi, mängib rolli naha ja sidekoe tootmisel ning antioksüdandina kaitseb vabade radikaalide kahjustuste eest.

 Buffered Gold C ™ on C -vitamiini mittehappeline vorm naatriumaskorbaadi kujul. See puhverdatud C -vitamiini vorm on lihtne ja ökonoomne viis kohandada annust tundlike seedesüsteemidega inimestele. Puhverdatud Gold C ™ võib segada vette, mahlasse või muudesse jookidesse.

 

Segage 1 kulbitäis vee või mahlajoogiga. Võib võtta koos toiduga või ilma ja soovi korral minimaalselt magustatud. Parimate tulemuste saamiseks kasutage segistit.

Ei ole ravim ega asenda täisväärtuslikku toitumist

 

 

Täiendavad faktid
Serveerimissuurus: 1 kulp (umbes 1190 mg)
Portsjonid purgi kohta: umbes 200
  Kogus portsjoni kohta Päevane väärtus %
C -vitamiin (naatriumaskorbaadina) 1000 mg 1111%

 Puhverdatud Gold C ™ C-  vitamiini (naatriumaskorbaat) tooted on kolmekordse kvaliteediga testitud, tagamaks, et need vastavad rangetele kvaliteedistandarditele või ületavad neid.

Tootja Californian Gold U.S.A. 

Kokku sobivad tooted

Toidulisand.

Seedimine, magu, puhastus, kõrvetised.

Aitab tagada mao ja soolestiku limaskesta tasakaalu, rahustab seda ning on seedimist soodustava ja puhastava toimega. Toetab organismi immuunsüsteemi tööd.

16,50 €
Toidulisand.

Päike, elujõud, immuunsus, moodustised, luude tervis.
D3 vitamiin toetab immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust. 
Sobib kogu perele kasutamiseks.
,   Tarneaeg: 2-5 päeva
16,00 €

Näidustused: naistetervise toetamiseks reproduktiivses ja ülemineku eas.

19,90 €

Toidulisand.

Immuunsus, viirused, seened, bakterid.

Kesk- ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu e. Pau D´Arco pakub oma mõju poolest inimestele sama toimet, mida pakuvad puuõõnsustes elavad sipelgad puule. Nimelt kaitsevad nad puud kahjurite, seente ja parasiitide eest.
Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti sobib kasutada sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

18,00 €