CaMg Complex - kaltsiumi-magneesiumi kompleks- 90tbl

Kaubamärk:
Hind:
22,50 €

0,25 €/tbl
Kuumakse alates: 7,65 €
Kogus: - +
   - või -   

Parandab südame ja veresoonte, närvisüsteemi ja luustiku ning lihaskonna funktsiooni.Loodud viimaste kaltsiumi ja magneesiumi koostoime, nende omastatavuse ja luukoes toimimise suhtes teostatud teadusuuringute tulemusi arvestades.

KALTSIUM JA MAGNEESIUM

Eluliselt tähtsad mineraalid, mille tasakaal on südame, luude ja liigeste tervise seisukohalt määrava tähtsusega. Need osalevad skeleti, hammaste ja kõhrede ülesehitamises, hoiavad korras südame rütmi, reguleerivad neuromuskulaarset kontrolli, varustavad südamelihast hapnikuga ning aitavad stressiga toime tulla. 

D3 VITAMIIN

Parandab kaltsiumi omastamist peensooles, toetab optimaalse kaltsiumi taseme säilimist veres ja selle transportimist verest luukoesse.

 BOOR JA RÄNI

Toetavad D3 vitamiini sunteesi, tugevdavad kohresid ja sidemeid. 

К -VITAMIIN

Aitab kaltsiumil „õigesti“ luukude ehitada, soodustab liigse kaltsiumi valjaviimist veresoontest ja selle kinnitumist luudesse. 

Täiskasvanutele 2 tabletti 2 korda päevas söögi ajal.

Sisaldus:
2 tabletti NRV*
Magneesium, mg
50 13.30%
Kaltsium, mg
150 18.80%
Boor, mg
0.5  
Ränni, mg
2.5  
Vitamiin K2, µg
75 100%
Vitamiin D3, mg
1.5 30%
Koostis: kaltsiumtsitraat, kaltsiummaleaat, magneesiummaleaat, dikaltsiumfosfaadi dihüdraat paakumisvastase ainena, magneesiumtsitraat, menakinoon-7, Equisetum Arvense (põldosja) ürdi ekstrakt, boorhape, steaarhape stabilisaatori ja emulgaatorina, ränidioksiid paakumisvastase ainena, mageesiumstearaat stabilisaatori ja emulgaatorina, kolekaltsiferool.
*NRV † päevane võrdluskogus täiskasvanutele
 
Kokku sobivad tooted

Kaitseb enneaegse vananemise eest, pikendab noorust. Ainulaadne taimne kõige efektiivsemate antioksüdantide kompleks. Tõstab töövõimet ja stressitaluvust. 

35,00 €

Reg. kliendiks ja osta klubihinnaga SIIN

Taimse päritoluga toidulisand ensüümide segu parandab seedimist ja toitainete omastamist. А- ja D-vitamiin toimivad sünergiliselt ensüümide kompleksiga suurendades nende efektiivsust. Aitavad lõhustada kiiresti rasvu ja süsivesikuid

35,00 €
Sarnased tooted

toidulisandMultivitamiinide-mineraalide kompleks rasedatele ja imetavatele emadele.maovähendusoperatsiooni järgselt, kurnatus
Rasedate multivitamiin on spetsiaalselt välja töötatud last ootavatele naistele.
 Sisaldab vitamiine ja mineraalaineid, mis on vajalikud nii emale kui lootele lapse arenguperioodil. Sisaldab ka optimaalsetes annustes foolhapet ja B-grupi vitamiine.

18,00 €

Omega 3,6,9 tasakaalustatud allikas

Pähklise maitsega külmpressitud kanepiõli, mis sisaldab rohkelt Omega-3 ja -6 rasvhappeid ning E-vitamiini.

11,34 € (10%)
12,60 €

Klorella (Chlorella) on ainurakne magevee vetikas, mis kasvab looduslikult järvedes ja tiikides. See vetikas on tuntud oma rikkaliku klorofülli sisalduse poolest3-5% ja joodi allikana Toidulisand.

 

Klorella toetab organismi puhastumist ja immuunsüsteemi. väga hea  kasutamiseks väsimuse korral. Sellel vetikal on palju unikaalseid omadusi, üks nendest on klorella Kasvufaktor (CGF), mis on hämmastanud paljusid teadlasi kus klorella rakk neljakordistab ennast iga 24 tunni tagant ning kasvab kiiremini kui ükski teine inimesele teada olev taim. 

9,90 €

Dr.OHHIRA® poolt pakutud kollageenijook – on tervise, ilu ja nooruse valem: 7,75 g mere päritoluga kollageeni (I, II ja III tüüp) – Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Ta moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist

  • elastne, nooruslik ja särav nahk;
  • painduvad, elastsed liigesed;
  • maksimaalne töövõime ja energilisus kogu tööpäeva jooksul;
  • hea enesetunne ja nooruse pikenemine.
99,50 €

PADMA Nervotonini on aluseks on Tiibeti retsept “Srog ‘zin 10”. Seda kasutatakse närvilisuse, ärrituvuse, rahutuse jms. korral.

27,00 €