Tootegrupid

Dead Sea Natural Sulphur Soap - Surnumere looduslik väävliseep - 90g

Hind:
8,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Malki Surnumere looduslik väävliseep on osa auhinnatud Surnumere seepide tootesarjast. Selle seebi peamine koostisosa on väävelvedrudest eraldatud rikkalik väävel. Selle antiseptilised ja puhastavad omadused võivad aidata leevendada nahahaigusi. Selle puhas aroom kinnitab, et sellele ei lisatud kunstlikke lõhnaaineid, vaid ainult Surnumere mineraalide headust.

Surnumeri on olnud tervise ja ilu allikas juba Piibli aegadest. Mineraalide rikkalikul kontsentratsioonil, mida leidub maa madalaimas punktis, on omadusi, mis ravivad nahahaigusi nagu ekseem, akne, psoriaas jne.; stimuleerib vereringet ja taastab keharakkude vett.

ELAEIS GUINEENSIS, OLEA EUROPAEA, COCOS NUCIFERA, NAATRIUMPALMAAT, NAATRIUMLELEAT, NAATRIUMKOOKAAT, VÄÄVEL, AQUA, MARIS SAL,

Kokku sobivad tooted

Parandab naha, juuste ja küünte seisundit, soodustab sidekoe valkude moodustumist. Sisaldab MSM – bioloogiliselt omastatavat orgaanilise päritoluga väävlit ja biotiini, mis on nooruse ja ilu vitamiin. 

 

,   Tarneaeg: 1-5 päeva
15,30 €

KAMPAANIA 1=2 D3-vitamiin on vajalik vitamiin sügis-talvisel perioodil, eriti päikesevaesele Põhja-Euroopa rahvastikule. D3 vitamiin toetab immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust.

,   Tarneaeg: 2-5 päeva
16,00 €

Solgari tursamaksaõli kapslid sisaldavad organismile olulisi asendamatuid oomega-3-rasvhappeid, mis on vajalikud rakumembraanide elastsuse saavutamiseks, et tagada rakkude optimaalne ainevahetus.
Nendes kapslites kasutatud õli on läbinud molekulaarse destillatsiooni selleks, et eemaldada kahjulikud reostusained.

9,35 €

Solarise Kreemil on organismile peamiselt kaks mõju: kaitse ja taastav-regeneratiivne.

40,30 €