Tootegrupid

DMSO Orgaaniline Dimetüülsulfoksiid lahusti - 100ml

Kaubamärk:
Hind:
19,90 €

199,00 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Dimetüülsulfoksiid (DMSO) on värvitu ja lõhnatu orgaaniline üldotstarbeline lahusti. Väga kõrge puhtusaste 99,9%Olenevalt vajadusest saab seda kergesti segada veega mis tahes vahekorras. Sellel on silmatorkavalt palju häid omadusi ja see on äärmiselt mitmekülgne.

DMSO on orgaaniline väävliühend, üks meie raku koostisosadest. See on võrratu abivahend ainete läbi naha transportimisel, mis viib puhta vee, hapniku ja toitained raku sisse ja toob toksiinid välja. See ei toimi vereringes, vaid läbi rakuseinte. DMSO efektiivistab kõike, neutraliseerib vabu radikaale ja tervendab, leevendab üle 300 vaevuse: põletusi, haavu, traumasid, depressiooni, on tõhus valuvaigisti, alandab turset, taastab vereringet.

DMSO on ette nähtud kasutamiseks ainult lahustina. DMSO kristalliseerub temperatuuril, mis on madalam kui 18,2 C. See ei kahjusta toodet. Sulatage soojas kohas.

HOIDKE LASTE EEST, VÄLTIGE KONTAKTI RASEDUSE JA LAPSE HOIDMISE VÕI HAIGE PÕETAMISE KORRAL.

Hoiatus:

Hoidke konteiner tihedalt suletuna, kui te seda ei kasuta. Konteineri sisu silma või nahale sattumisel peske viivitamatult veega. DMSO on kõrge polaarsusega, oprootiline orgaaniline lahusti, mis penetreerub kiiresti ja mis absorbeeritakse naha poolt ja mis võib kanda kaasas teisi lahustunud aineid.

DMSO on orgaaniline väävliühend, üks meie raku koostisosadest. See on võrratu abivahend ainete läbi naha transportimisel, mis viib puhta vee, hapniku ja toitained raku sisse ja toob toksiinid välja. See ei toimi vereringes, vaid läbi rakuseinte. DMSO efektiivistab kõike, neutraliseerib vabu radikaale ja tervendab üle 300 vaevuse: ravib põletusi, haavu, traumasid, depressiooni, on tõhus valuvaigisti, alandab
turset, taastab vereringet.

Koostis: 99,9% Dimetüülsulfoksiid (DMSO)

Importija: Aquarius Pro Life, Saksa

Turustaja: EstPortGoods OÜ, Eesti

Kokku sobivad tooted
Komplekt suu ja juusteloputusvahendist.
 
25,90 €