Tootegrupid

Dr. Bach Mimulus - kollane pärdiklill õietilgad - 20ml

Kaubamärk:
Hind:
9,50 €

475,00 €/L
Kuumakse alates: 3,06 €
Kogus: - +
   - või -   

Homöopaatiale toetuvad õietilgad:

Inimesel on üks või mitu konkreetset hirmu. Hirmud kuuluvad nende igapäevaellu. Nad ei räägi tavaliselt neist, kuid küsitlemisel oskavad kõiki oma hirme nimetada.

Mimulus on ravim teadaolevate hirmude vastu. Kui olete millegi pärast hirmul või mures ja saate öelda, mis see "miski" on, on Mimulus õige abinõu.

Mimuluse hirmud on igapäevased: hirm avaliku esinemise, pimeduse, agressiivsete koerte, haiguste ja valu ees. Foobiad võivad olla ka Mimuluse hirmud, kui hirmu põhjust – kas ämblikud, linnud või lagedad – saab nimetada.

Mimulust kasutatakse tüübi või isiksuse parandamiseks nende jaoks, kes kipuvad üldiselt olema närvilised, kartlikud ja häbelikud. Võime kergesti punastada või kogeleda ning tavaliselt väldime seltskondlikke üritusi ja üritusi, kus oleme rambivalguses.

Mimulus toob esile meis kõigis peituva vaikse julguse ja jõu, et saaksime kartmatult vastu astuda igapäevastele elukatsumustele.

Lahjendage kaks tilka klaasis vees ja jooge seda korrapäraste ajavahemike järel. Vajadusel korrake.

Vajadusel võib Original Bachi lilli valada otse keelele või hõõruda huultele, kõrva taha või oimukohtadele ja randmetele.

Võite kasutada Original Bachi lilli nii sageli kui soovite. Kui olete ärritunud, võib piisata ühest annusest. Kui teie seisund on püsiv, võite lilli kasutada nii kaua, kui vajate.

Lonicera caprifolium'i vesiekstrakt (lahjendus 1/500), alkohol 27%.

Kokku sobivad tooted

Bachi õieteraapia käsiraamat annab ülevaate ja kasutusjuhendi Dr.Bachi poolt väljatöötatud taimede õite toimetest. Siin on käsitletud erinevaid emotsionaalseid seisundeid ja pakutakse selle toimete leevenduseks erinevate toimetega taimede õite tõmmiseid.

8,99 €
Sarnased tooted
  • apelsini- ja leedriõiemaitselised, hirmud, paanikahood, ehmatus, lein  - toidulisand
  • Koostatud originaalse Bachi lille valemi abil
  • Maitsev apelsini ja leedriõie maitse
  • Alkoholivaba, sobib kogu perele
21,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad aitavad igasuguse hingelise või füüsilise trauma tagajärjel saadud šoki puhul. Pole tähtis, millal see juhtus. Olgu see siis kas lapsepõlves saadud hingehaav või eile toimunud liiklusõnnetus.

21,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad aitavad inimest tugevates negatiivsetes olukordades, nagu kiuslikkus, armukadedus, kibestumine, kadedus, raev, umbusk, kättemaksuhimu, viha, vägivaldsus, teiste halvustamine, meelepaha, pettumus – kõikides armastusele vastandiks olevates olukordades.

9,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Negatiivses Rock Rose - olukorras olev inimene tunneb end nii hingeliselt kui ka füüsiliselt kriisis olevana ja abituna. See tekib äkiliste haigestumiste, õnnetuste ja hädaolukordade puhul.

9,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad on inimestele, kes tahaksid meelsamini olla üksi ja omaette, on nii mõnigi kord teiste suhtes liiga külmad, uhked ja tõrjuvad.

9,50 €