Tootegrupid
Nutridream Probiotics.webp Zoom

Probiootikumid - 60tbl

Kaubamärk:
Hind:
14,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Toidulisand aktiivsete elusate piimhappebakteritega!

  • Sisaldab viite erinevat piimhappebakteri tüve
  • Sobib vajadusel kasutamiseks ka pikemaajalisemalt

Probiootikumid on sobilikud kasutamiseks, kui on vajadus tasakaalustada oma soolestikus esinevate bakterite kooslust (nt antibiootikumkuuri ajal või selle järgselt, enne soojamaareisi)

Probiootikumid sisaldavad viite erinevat aktiivset elusat piimhappebakterit, mida leidub tavapäraselt ka meie endi organismis. Heade bakteritena aitavad nad hoida soolestikus tasakaalu halbade mikroorganismidega. Piimhappebakterid toodavad elutegevuse käigus laktaasi, mis lagundab süsivesikud piimhappeks. Piimhape aga muudab keskkonna soolestikus happelisemaks, mis omakorda takistab ebasoovitud mikroorganismide paljunemist.

Täiskasvanutele (alates 18. eluaastast): 1 kapsel päevas neelata koos jaheda veega. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida arstiga.

Vältida tarvitamist alkoholi ning väga kuuma või külma söögi-joogiga, kuna tegemist on elusate bakteritega.

Hoiatused:

Toidulisand ei ole mõeldud tervisliku eluviisi ning mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendamiseks. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust ei tohi ületada! Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Päevane annus sisaldab:1 kapsel
Lactobacillus Acidophilus 0,01 x 10^9 CFU
Streptococcus thermophilus 0,01 x 10^9 CFU
Lactobacillus salivarius 0,01 x 10^9 CFU
Bifidobacterium bifidum 0,01 x 10^9 CFU
Lactobacillus rhamnosus 0,01 x 10^9 CFU

Dikaltsiumfosfaat (mahuaine), mikrokristalliline tselluloos (mahuaine), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapslikate), magneesiumstearaat (paakumisvastane aine), ränidioksiid (paakumisvastane aine), Lactobacillus Acidophilus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus.

Tootja: Nutridream OÜ

Kokku sobivad tooted

Toidulisand.

Coral Lecithin on üks kõige universaalsematest, mis on vajalik kõikide organite ja süsteemide tervise toetamiseks, kaasa arvatud kesknärvisüsteem ja seedeelundid.

 

 

19,00 €

Toidulisand.

ÄrevushäiredB-kompleksB-vitamiinidDepressioonKeskendumisraskusedMäluMeeleoluhäiredNärvisüsteemStress

B-vitamiinide puudus  on peamine põhjus, miks tekib  väsimus, mälu- ja meeleoluhäired.

Sõna ”bioaktiivne” tähendab, et B-vitamiinid on viidud ainevahetuse jaoks sobivasse aktiivsesse vormi.

26,00 €

Toidulisand

Linaseemned, kurkum, probiootikumid, psyllium, piparmünt.

Kiudaineterikas Soolepuhastus Detox sisaldab kiudaineid, mis aitavad puhastada soolestikku sidudes endaga kahjulikke ühendeid ja jääkaineid. Osmootilist rõhku tekitavad kiud aitavad kiirendada kasulike piimhappebakterite paljunemist ja hoida soolestiku normaalset mikrofloora tasakaalu.

22,00 €