Oomega 3 kalaõli südamele, ajule , nägemisele 60 kpt Nutridream

Kaubamärk:
Hind:
23,28 €
Kogus: - +
   - või -   

Toidulisand Sinu südamele, ajule ning nägemisele!

  • Üks pehmekapsel sisaldab 700 mg oomega-3-rasvhappeid, millest 350 mg moodustab EPA ning 250 mg DHA
  • Ühest pehmekapslist päevas piisab, et saada kasulik toime südamele, nägemisele ning ajutalitlusele*
  • Kalaõli on kapslis loodusliku triglütseriidi vormina, mistõttu on see kehale paremini omastatav
  • Kalaõli oksüdeerumise vähendamiseks on antioksüdandina lisatud looduslikku E-vitamiini
  • Üks purk sisaldab 60 pehmekapslit (jätkub 2 kuuks)
  • *Kasulik toime südamele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d. Positiivne mõju ajutalitlusele ning nägemisele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg DHA-d.

     

Täiskasvanutel neelata 1 kapsel päevas koos veega tervelt alla. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida arstiga.

 

Päevane annus sisaldab:1 kapsel (1000 mg kalaõli)
Oomega-3-rasvhapped, 700 mg
- millest EPA (eikosapentaeenhape) 350 mg
- millest DHA (dokosaheksaeenhape) 250 mg

Oomega-6 ning oomega-3 on polüküllastumata rasvhapped, millest oomega-6 omab põletikku soodustavaid ning oomega-3 põletikku alandavaid omadusi. Mõlemad kontrollivad teineteise metabolismi ning seeläbi ka inimkehas toimuvaid protsesse. Praegusel ajal sisaldab meie toidulaud võrreldes oomega-3-ga rohkem oomega-6-rasvhappeid, mistõttu pole nende suhe enam tasakaalus ning võivad tekkida terviseprobleemid. Samuti tarbitakse ka vähem rasvaseid kalu ja mereande, mis sisaldavad aga rohkelt kasulikke oomega-3-rasvhappeid.

Oomega-3 toidulisand pehmekapslites olev kalaõli pärineb Peruu anšoovistest (Engraulis ringens), kes on püütud Vaikse ookeani Lõuna-Ameerika vetest. Veekogude ökosüsteemi säilitamiseks on juhindutud jätkusuutliku kalastamise põhimõtetest. Kalaõli kvaliteedi tagamiseks on kõigis etappides järgitud rangelt ISO 22000 ja GMP standardeid. Lisaks esineb kalaõli loodusliku triglütseriidi vormina ning sinna ei ole lisatud juurde sünteetilisi ega ebavajalikke abiaineid. Selle kõige eesmärgiks on tagada kehale võimalikult hea omastamine. Ühtlasi piisab ka ühest oomega-3 toidulisandi pehmekapslist päevas, et saada kasulik toime südamele, nägemisele ning ajutalitlusele*, kuna ühes kapslis on 350 mg EPA-t (eikosapentaeenhapet) ning 250 mg DHA-d (dokosaheksaeenhapet).

*Kasulik toime südamele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d. Positiivne mõju ajutalitlusele ning nägemisele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg DHA-d

 

Koostisosad:


Lõuna-Ameerika vetest jätkusuutlikult püütud Peruu anšooviste (Engraulis ringens) kalaõli kontsentraat, želatiin (kapslimaterjal), glütserool (kapslimaterjal), looduslik D-α-tokoferool (säilitusaine).

Toode ei sisalda:


Kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid, toiduvärve, magusaineid, suhkrut ega geneetiliselt muundatud koostisosi.

Tarvitamisjuhis:


Täiskasvanutel neelata 1 kapsel päevas koos veega tervelt alla. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida arstiga.

Hoiatused:


Toode sisaldab kala! Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendamiseks. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust ei tohi ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:


Hoida originaalpakendis toatemperatuuril kaitstuna päikesevalguse ja niiskuse eest.

 

 

Kokku sobivad tooted

Toidulisand. Q10, viirpuu, ginko biloba, küüslauk, seleen, resveratrool, L-karnitiin, A, C, E, Mg, Kaalium B12, B9,jt.

CardioPhyt sisaldab vitamiine, mineraale ja ravimtaimi, mis toetavad sünergiliselt südame-veresoonkonda: parandab aju ja südame verevarustust

36,50 €

 

Looduslikust korallist mineraalse koostisega toode joogivee rikastamiseks. Rikastab vett kasulike mineraalidega ja normaliseerib organismi vee ja soolade ainevahetuse parandades kõikide organite ja süsteemide tööd. 

10,17 €
Sarnased tooted

Liikumissüsteem, külmetus, kivid, ülitundlikkus. immuunsus, luukoe taastumine, süda ja veresoonkond

Mumio sisaldab ligi 15 aminohapet, steroide, fosfolipiide, 23 mikroelementi, sealhulgas 5 „asendamatut": raud, tsink, vask, mangaan ja koobalt 

MUMIO - seda nimetatakse sageli "mägivaiguks", "mägede pisarateks", "mägivahaks". Shilajit kui looduslike bioloogiliselt aktiivsete ainete väärtuslik kompleks on ennast juba mitu sajandit suurepäraselt tõestanud ja selle kasutamist on teaduslikult põhjendatud arvukate uuringutega.

6,50 €

toidulisandMultivitamiinide-mineraalide kompleks rasedatele ja imetavatele emadele.maovähendusoperatsiooni järgselt, kurnatus
Rasedate multivitamiin on spetsiaalselt välja töötatud last ootavatele naistele.
 Sisaldab vitamiine ja mineraalaineid, mis on vajalikud nii emale kui lootele lapse arenguperioodil. Sisaldab ka optimaalsetes annustes foolhapet ja B-grupi vitamiine.

18,30 €

Rasva põletaja, kehakaal, söögiisu.Toidulisand.

 

15,50 €

Kasutatakse vähktõve, podagra, allergia, reumatismi, arütmia, kopsupõletiku, soolestiku-, põrna-, sapi-ja naiste haiguste, nahaseenhaiguste, ekseemi, psoriaasi, erinevate haavandite, soolatüügaste, konnasilmade, papilloomi, tedretähnide ja armide puhul.

Viib välja sapikivid ja liiva sapiteedest.

12,00 €

Seedeensüümid Energia, südame töö, taastumine, moodustised.Toidulisand.

ECOZYM PRIME seedeensüümid koos rakke kaitsva ja energiapotentsiaali suurendava koensüüm Q10-ga. Ecozym PRIME seedeensüümid toetavad toidu lagundamist, ainevahetust ning aitavad kaasa mikrofloora tasakaalustumisele. Tootes sisalduvad ensüümid aitavad seedida nii valke, rasvu kui süsivesikuid.

22,00 €