Tootegrupid

Oomega 3 kalaõli südamele, ajule , nägemisele 60 kpt Nutridream

Kaubamärk:
Hind:
22,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Toidulisand Sinu südamele, ajule ning nägemisele!

  • Üks pehmekapsel sisaldab 700 mg oomega-3-rasvhappeid, millest 350 mg moodustab EPA ning 250 mg DHA
  • Ühest pehmekapslist päevas piisab, et saada kasulik toime südamele, nägemisele ning ajutalitlusele*
  • Kalaõli on kapslis loodusliku triglütseriidi vormina, mistõttu on see kehale paremini omastatav
  • Kalaõli oksüdeerumise vähendamiseks on antioksüdandina lisatud looduslikku E-vitamiini
  • Üks purk sisaldab 60 pehmekapslit (jätkub 2 kuuks)
  • *Kasulik toime südamele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d. Positiivne mõju ajutalitlusele ning nägemisele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg DHA-d.

     

Täiskasvanutel neelata 1 kapsel päevas koos veega tervelt alla. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida arstiga.

 

Päevane annus sisaldab: 1 kapsel (1000 mg kalaõli)
Oomega-3-rasvhapped, 700 mg
- millest EPA (eikosapentaeenhape) 350 mg
- millest DHA (dokosaheksaeenhape) 250 mg

Oomega-6 ning oomega-3 on polüküllastumata rasvhapped, millest oomega-6 omab põletikku soodustavaid ning oomega-3 põletikku alandavaid omadusi. Mõlemad kontrollivad teineteise metabolismi ning seeläbi ka inimkehas toimuvaid protsesse. Praegusel ajal sisaldab meie toidulaud võrreldes oomega-3-ga rohkem oomega-6-rasvhappeid, mistõttu pole nende suhe enam tasakaalus ning võivad tekkida terviseprobleemid. Samuti tarbitakse ka vähem rasvaseid kalu ja mereande, mis sisaldavad aga rohkelt kasulikke oomega-3-rasvhappeid.

Oomega-3 toidulisand pehmekapslites olev kalaõli pärineb Peruu anšoovistest (Engraulis ringens), kes on püütud Vaikse ookeani Lõuna-Ameerika vetest. Veekogude ökosüsteemi säilitamiseks on juhindutud jätkusuutliku kalastamise põhimõtetest. Kalaõli kvaliteedi tagamiseks on kõigis etappides järgitud rangelt ISO 22000 ja GMP standardeid. Lisaks esineb kalaõli loodusliku triglütseriidi vormina ning sinna ei ole lisatud juurde sünteetilisi ega ebavajalikke abiaineid. Selle kõige eesmärgiks on tagada kehale võimalikult hea omastamine. Ühtlasi piisab ka ühest oomega-3 toidulisandi pehmekapslist päevas, et saada kasulik toime südamele, nägemisele ning ajutalitlusele*, kuna ühes kapslis on 350 mg EPA-t (eikosapentaeenhapet) ning 250 mg DHA-d (dokosaheksaeenhapet).

*Kasulik toime südamele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d. Positiivne mõju ajutalitlusele ning nägemisele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg DHA-d

 

Koostisosad:


Lõuna-Ameerika vetest jätkusuutlikult püütud Peruu anšooviste (Engraulis ringens) kalaõli kontsentraat, želatiin (kapslimaterjal), glütserool (kapslimaterjal), looduslik D-α-tokoferool (säilitusaine).

Toode ei sisalda:


Kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid, toiduvärve, magusaineid, suhkrut ega geneetiliselt muundatud koostisosi.

Tarvitamisjuhis:


Täiskasvanutel neelata 1 kapsel päevas koos veega tervelt alla. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida arstiga.

Hoiatused:


Toode sisaldab kala! Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendamiseks. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust ei tohi ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:


Hoida originaalpakendis toatemperatuuril kaitstuna päikesevalguse ja niiskuse eest.

 

 

Kokku sobivad tooted

Toidulisand. Q10, viirpuu, ginko biloba, küüslauk, seleen, resveratrool, L-karnitiin, A, C, E, Mg, Kaalium B12, B9,jt.

CardioPhyt sisaldab vitamiine, mineraale ja ravimtaimi, mis toetavad sünergiliselt südame-veresoonkonda: parandab aju ja südame verevarustust

36,50 €

 

Looduslikust korallist mineraalse koostisega toode joogivee rikastamiseks. Rikastab vett kasulike mineraalidega ja normaliseerib organismi vee ja soolade ainevahetuse parandades kõikide organite ja süsteemide tööd. 

10,17 €
Sarnased tooted

Registreeru, et osta CoralClub tooteid ja saada -5% kõikidelt tellimustelt.

Parandab seedimist, aitab kontrollida kaalu. Papaia on „hea tervise puuvili“ ja paljude kasulike ainete allikas, kaasa arvatud ensüümid papaiin, lipaas ja lüsosüüm. 

13,90 €

Toidulisand.

Veresoonte ja luude tervis.

K2- vitamiin aitab kaltsiumil imenduda. Epidemioloogid on  täheldanud, et inimesi, kes tarbivad suures koguses K2-vitamiini, ohustavad südame-veresoonkonna haigused teistest vähem. Samuti on leitud, et K-vitamiin võib pärssida vähirakkude kasvu.

12,71 €

 maarjaohaka-ja seedriõlist ning E-vitamiin - maks, sapp, seedimine - toidulisand

MIRRASIL-1 on efektiivne vahend maksa- ja sapiteede kahjustuste profülaktikaks. Kaitseb maksa erinevate toksiliste ainete (mürgid, alkohol, mõningad ravimid) poolt põhjustatud maksakahjustuste eest.

22,50 €

Toidulisand. Aitab toetada organismi loomulikku kaitsevõimet ja hoida alumiste kuseteede tervist. Looduslik suhkur D-mannoos (100% puhas pulber) kombinatsioonis Echinacea purpurea ehk punase päevakübaraga – põie ning kuseteede elundkonna toetuseks, puhastamiseks ja kaitseks.

19,00 €

Toidulisand.

Toidukvaliteediga diatomiitpulber on leebelt abrasiivne ning tugev absorbent (nagu aktiivsüsi, kogub see toksiine endasse, et need siis ohutult kehast välja juhatada). Diatomiitpulber koosneb põhiliselt ränist, mis on inimese liigeste, kõhrede ja lihaste tähtis komponent. Diatomiitpulber on imeline toidulisand, mis aitab soolestikku puhastada ning muudab juuksed, naha, küüned, luud ja liigesed tugevamaks.

22,00 €