Tootegrupid
Oomega-3-tausTATA-varjuTA-1536x1536.webp Zoom

Oomega 3 kalaõli südamele, ajule , nägemisele 60 kpt Nutridream

Kaubamärk:
Hind: 22,90 €
18,32 €
Kogus: - +
   - või -   

Toidulisand Sinu südamele, ajule ning nägemisele!

  • Üks pehmekapsel sisaldab 700 mg oomega-3-rasvhappeid, millest 350 mg moodustab EPA ning 250 mg DHA
  • Ühest pehmekapslist päevas piisab, et saada kasulik toime südamele, nägemisele ning ajutalitlusele*
  • Kalaõli on kapslis loodusliku triglütseriidi vormina, mistõttu on see kehale paremini omastatav
  • Kalaõli oksüdeerumise vähendamiseks on antioksüdandina lisatud looduslikku E-vitamiini
  • Üks purk sisaldab 60 pehmekapslit (jätkub 2 kuuks)
  • *Kasulik toime südamele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d. Positiivne mõju ajutalitlusele ning nägemisele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg DHA-d.

     

Täiskasvanutel neelata 1 kapsel päevas koos veega tervelt alla. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida arstiga.

 

Päevane annus sisaldab:1 kapsel (1000 mg kalaõli)
Oomega-3-rasvhapped, 700 mg
- millest EPA (eikosapentaeenhape) 350 mg
- millest DHA (dokosaheksaeenhape) 250 mg

Oomega-6 ning oomega-3 on polüküllastumata rasvhapped, millest oomega-6 omab põletikku soodustavaid ning oomega-3 põletikku alandavaid omadusi. Mõlemad kontrollivad teineteise metabolismi ning seeläbi ka inimkehas toimuvaid protsesse. Praegusel ajal sisaldab meie toidulaud võrreldes oomega-3-ga rohkem oomega-6-rasvhappeid, mistõttu pole nende suhe enam tasakaalus ning võivad tekkida terviseprobleemid. Samuti tarbitakse ka vähem rasvaseid kalu ja mereande, mis sisaldavad aga rohkelt kasulikke oomega-3-rasvhappeid.

Oomega-3 toidulisand pehmekapslites olev kalaõli pärineb Peruu anšoovistest (Engraulis ringens), kes on püütud Vaikse ookeani Lõuna-Ameerika vetest. Veekogude ökosüsteemi säilitamiseks on juhindutud jätkusuutliku kalastamise põhimõtetest. Kalaõli kvaliteedi tagamiseks on kõigis etappides järgitud rangelt ISO 22000 ja GMP standardeid. Lisaks esineb kalaõli loodusliku triglütseriidi vormina ning sinna ei ole lisatud juurde sünteetilisi ega ebavajalikke abiaineid. Selle kõige eesmärgiks on tagada kehale võimalikult hea omastamine. Ühtlasi piisab ka ühest oomega-3 toidulisandi pehmekapslist päevas, et saada kasulik toime südamele, nägemisele ning ajutalitlusele*, kuna ühes kapslis on 350 mg EPA-t (eikosapentaeenhapet) ning 250 mg DHA-d (dokosaheksaeenhapet).

*Kasulik toime südamele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d. Positiivne mõju ajutalitlusele ning nägemisele avaldub, kui tarbida päevas vähemalt 250 mg DHA-d

 

Koostisosad:


Lõuna-Ameerika vetest jätkusuutlikult püütud Peruu anšooviste (Engraulis ringens) kalaõli kontsentraat, želatiin (kapslimaterjal), glütserool (kapslimaterjal), looduslik D-α-tokoferool (säilitusaine).

Toode ei sisalda:


Kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid, toiduvärve, magusaineid, suhkrut ega geneetiliselt muundatud koostisosi.

Tarvitamisjuhis:


Täiskasvanutel neelata 1 kapsel päevas koos veega tervelt alla. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida arstiga.

Hoiatused:


Toode sisaldab kala! Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendamiseks. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust ei tohi ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:


Hoida originaalpakendis toatemperatuuril kaitstuna päikesevalguse ja niiskuse eest.

 

 

Kokku sobivad tooted

Toidulisand. Q10, viirpuu, ginko biloba, küüslauk, seleen, resveratrool, L-karnitiin, A, C, E, Mg, Kaalium B12, B9,jt.

CardioPhyt sisaldab vitamiine, mineraale ja ravimtaimi, mis toetavad sünergiliselt südame-veresoonkonda: parandab aju ja südame verevarustust

35,90 €

 

Looduslikust korallist mineraalse koostisega toode joogivee rikastamiseks. Rikastab vett kasulike mineraalidega ja normaliseerib organismi vee ja soolade ainevahetuse parandades kõikide organite ja süsteemide tööd. 

10,00 €
Sarnased tooted

 neerude puhastus, kivid - Selle toidulisandi koostisosad parendavad kuseerituse susteemi tegevust ja normaliseerivad vee-soolade ainevahetust. Toidulisandist on abi kalduvuse korral paisunahtude ja tursete tekkimisel, ta aitab sailitada naha normaalset niiskust ja varvi. Kompleksist on kasu hupertooniatove arenemise algetappidel ning ta on ka neerukivitove tekke profulaktikaks.

 

 
17,20 €

Toidulisand.

Aitab puhastada organismi parasiitidest ja viib välja parasiitide ainevahetusest tekkinud jääkproduktid ning toksiinid.

31,90 €

Eesti on ainuke Põhja-Euroopa maa, kus ei ole kadunud põdrakanepitee traditsioonid. Põdrakanepil (ahtalehine põdrakanep) on vääriline koht meie maa ajaloos. See jook on ammustest aegadest saadik teinud meie rahva tugevamaks, vastupidavamaks, enesekindlamaks, julgemaks, ilusamaks.

Estvita põdrakanepitee on valmistatud naaberrahva – slaavi iidsete traditsioonide kohaselt. Põdrakanepi lehed ja õisikud korjatakse käsitsi. Tänu fermentatsiooni ja kuivatamise vanaaegse tehnoloogia kasutamisele säilivad tootes unikaalne omapära ja hõrk mõrkjas maitse. Lehtede granuleerimine teeb joogi värvuse intensiivsemaks ja kiirendab tee valmimise protsessi.

3,50 €

Toidulisand.

Adaptogeensete taimede hulka liigitatud Ashwagandha taim soodustab tasakaalu kehas, toetab head und ja lõõgastunud olekut. Ashwagandha toetab neuroloogilise, reproduktiivse, endokriinse süsteemi normaalset talitlust, aitab kaasa energia tootmisele ja eluea pikenemisele.

19,00 €

Ganoderma, hormonaalsüsteem, moodustised, unetus, energia, mälu Toidulisand.

Ida-Aasiast pärinev punane Red Reishi seen e. Ganoderma toetab ja tasakaalustab kõikide organismisüsteemide normaalset funktsioneerimist, sealjuures üldist tervist ja füüsilist jõudu. Jahvatatud seenepulber soodustab und ja vähendab väsimust, annab energiat ning aitab kaasa keha puhastamisele.

19,00 €