Tootegrupid

Santegra FluGone -Zn, Se, C - küüslaugu, siilkübar, immuunsüsteem, viirused, külmetus - 60tbl - toidulisand

Kaubamärk:
Hind:
20,40 €
Kogus: - +
   - või -   

FluGone on nagu kiirabi külmetushaiguste ja põletike puhul. Toote koostisosad omavad viirustevastast ja antibakteriaalset toimet, kergendades külmetushaige enesetunnet.

C - vitamiinil on tähtis osa immuunsüsteemi tugevdamisel, tõstes organismi vastupanuvõimet. Uurimused on näidanud, et C - vitamiin aitab külmetusgaigust kergemini läbi põdeda ja vähendab haiguse kestvust. C - vitamiin tõstab organismi kaitsemehhanismide aktiivsust . C - vitamiin on tugev antioksüdant ja kaitseb organismi rakke kahjustuste eest, võideldes vabade radikaalidega.
C - vitamiin kuulub FluGone koostisesse viies erinevas variandis: askorbiinhape, kaltsiumaskorbaat, askorbüülpalmitaat, acerola kirsi ekstrakt ja kibuvitsamarjade pulber. Kõik need tõstavad preparaadi bioomastatavust.
 
Tsink on tähtsaim mikroelement, mis takistab viiruste paljunemist ja tal on ka immuunsüsteemi tugevdav toime. Uurimused on näidanud, et kui külmetushaiguse algfaasis tsinki tarbida, lüheneb haigus märgatavalt. Tsink, mis kuulub FluGone koostisse bioomastatava tsink aminohappe kelaadina, ja selle kogus, vastab 100% soovitatavale päevasele annusele.
 
Seleen on tugevaim antioksüdant, stimuleerib antikehade moodustumist ja tõstab seega vaastupanuvõimet nii külmetus - kui ka infektsioonhaigustele. Seleen kuulub FluGone koostisse Selenium + GPM vormis, mis on unikaalne, patenteeritud ning millel on kõrgeim bioomastatavus.
 
Punane päevakübar on eriti oluline läheneva külmetushaiguse esimeste sümptomite puhul. Ta ativiseerib immuunsüsteemi, tugevdab organismi võimet interferooni toota. FluGone koostisse kuulub standardiseeritud (5:1) punase päevakübara ekstrakt, mis sisaldab 4% polüfenoolseid komponente, tagamaks toime efektiivsust.
 
Küüslauku peetakse rahvameditsiinis üheks efektiivsemaks vahendiks, mis tõstab organismi vastupanuvõimet mitmesugustele haigustele. Kliinilised uurimused on näidanud, et küüslaugul on antibakteriaalne, viirusevastane ja seenhaigustevastane toime. Küüslaugus sisalduv aktiivne aine, ensüüm allitsiin, aitab organismil külmetusega võidelda ja soodustab kiiret paranemist.
FluGone on efektiivne loodustoode, mida soovitatakse tarvitada külmetushaiguse esimeste sümptomite ilmnemisel, kuna preparaat aktiveerib kiiresti immuunsüsteemi.
 
FluGone
 
·        „kiirabi” külmetus- ja põletikuliste haiguste korral
·        omab antibakteriaalset ja viirustevastast toimet
·        tugevdab organismi immunsüsteemi
·        sisaldab viit erinevat C-vitamiini vormi, mineraale ja taimseid koostisosi, tugevdab organismi vastupanuvõimet

 Kasutamine

2 kapslit hommikul ja õhtul kohe esimeste sümptomite ilmnemisel suure klaasi leige veega koos toiduga

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sisaldab viit erinevat vormid vitamiini C biosaadavuse suurendamiseks; väljavõte (5: 1)

Echinacea purpurea, standardiseeriti 4% polüfenoolühenditest ja küüslauguekstraktil; Kõige bioloogiliselt kättesaadavaks patenteeritud seleeni (Seleen + GPM ™); bioaktiivsed kelaatvormis tsinki.
Toode on valmistatud kasutades kõrge kvaliteediga puhas tooraine ja tehnoloogia, mis tagab kõigile oma kasulikud omadused terved, ranges vastavuses GMP ja TÜV määrused.

Koostis vitamin C (as ascorbic acid, calcium ascorbate, ascorbyl palmitate, acerola (Malpighia glabra L) 4:1 fruit extract, rose hips (Rosa rugosa) powder – 175 mg, zinc (as zinc glycinate) – 3.75 mg, selenium (as Selenium+GPM™) – 17 mcg, Echinacea (Echinacea purpurea) 5:1 extract (whole plant)(4% polyphenolic compounds) (equivalent to 800 mg of crude herb) – 160 mg, odor controlled garlic (Allium sativum L.) (10,000 ppm allicin) – 125 mg.

Tootja Santegra Ltd.USA

Maaletooja MLXX Invest OÜ

Kokku sobivad tooted

Võitle külmetuse vastu väärtuslike looduslike eeterlike õlide spreiga, mis kaitseb külmetuse, köha ja gripiviiruse eest, vähendab nende levikut ning leevendab hingamisteede vaegusi.

18,80 €

EcoBiotic Baby Formula sisaldab inimspetsiifilisi piimhappebakterid, mis toetavad tõhusalt väikelaste soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

19,00 €

Saccharomyces Cerevisiae Boulardii 5 mld üks kapsel on aktiivne pärmilaadne mikroorganism, mis aitab hoida limaskesti tervetena ning kaitsta neid kahjustuste eest.

29,00 €

Kurkum tundub nime poolest olevat pigem tegelane mõnest võõramaisest muinasjutust, on see tegelikult põnev lõunamaine vürts, mida ka eestlased kindlasti võõrastama ei peaks. Sel kaunil kollasel pulbril on imettegevad omadused, millest me igapäevase tarbimisega suurt kasu võiksime lõigata.

6,00 €