Star of Bethlehem - Sarik-linnupiim õietilgad - 20ml

Kaubamärk:
Hind:
21,50 €

1075,00 €/L
Kuumakse alates: 7,31 €
Kogus: - +
   - või -   

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad aitavad igasuguse hingelise või füüsilise trauma tagajärjel saadud šoki puhul. Pole tähtis, millal see juhtus. Olgu see siis kas lapsepõlves saadud hingehaav või eile toimunud liiklusõnnetus.

Sarik-linnupiima õietilgad sobivad neile, keda vaevab lein, valu ja kurbus. Nad on saanud trauma raskest õnnetustest või halvast uudisest. Taolised sündmused võivad mõjutada inimese elu paljudeks aastateks.
Sarik-linnupiima õietilgad toovad leevendust valule, aitavad eluga edasi minna ja mineviku traumaatilistest sündmustest lahti lasta.

2 tilka keele alla või 2 tilgast teha lahus 1 klaasi puhta veega (soovitatavalt allikaveega), juua lonkshaaval päeva jooksul.

vesi, 0,5% Bachi lilleessentsi Bethlehemi täht *, Alkohol: 27% mahust

Sarnased tooted

Dr.Bachi stressi ja paanikahooge leevendav kompleks.Hirmud, depressioon, lein-sobiv ka lastele ja koduloomadele. Ilma alkoholita

Sisaldab õieessentse: Sarik-linnupiim, harilik kuldkann, alõtsha, verev-lemmalts, harilik elulõng, harilik hobukastan, kollane pärdiklill, harilik haab.

Parema tulemuse saavutamiseks kasuta koos B vitamiinide ja Magneesiumiga.

,   Tarneaeg: 1 nädal
28,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad aitavad inimest tugevates negatiivsetes olukordades, nagu kiuslikkus, armukadedus, kibestumine, kadedus, raev, umbusk, kättemaksuhimu, viha, vägivaldsus, teiste halvustamine, meelepaha, pettumus – kõikides armastusele vastandiks olevates olukordades.

9,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad on inimestele, kes püüavad elada minevikus. Minevikus armastuses, õnnes, õnnetustes, õnnestumistes või ebaõnnestumistes, kurbuses või rõõmus.

9,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Negatiivses Rock Rose - olukorras olev inimene tunneb end nii hingeliselt kui ka füüsiliselt kriisis olevana ja abituna. See tekib äkiliste haigestumiste, õnnetuste ja hädaolukordade puhul.

9,50 €

Homöopaatiale toetuvad õietilgad.

Need õietilgad on inimestele, kes tahaksid meelsamini olla üksi ja omaette, on nii mõnigi kord teiste suhtes liiga külmad, uhked ja tõrjuvad.

9,50 €