Tootegrupid
Trace minerals ionic magnesium.jpg Zoom

Vedel iooniline magneesium 400mg - 59ml

Kaubamärk:
Hind:
14,90 €

252,54 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Ionic Magnesium on rikkalik, kontsentreeritud vedel toidulisand, mis annab magneesiumi ioonsel kujul – keha poolt kõige laiemalt tunnustatud kujul. Patenteeritud protsess tagab maksimaalse imendumise, samas kui tasakaalustatud vedel vorm tagab ohutuse ja paindlikkuse. 

Magneesium on vajalik raku energia tootmiseks. See osaleb kehas enam kui 300 biokeemilises rajas, sealhulgas südame-veresoonkonna funktsioonis. Kontsentreeritud merevesi on täisspektri ioonsete mineraalide kompleks.

Kasutage doseeritud tilgutit 4 ml (0,8 tl) iga päev koos mahla või toiduga, et hajutada kontsentreeritud mineraalset maitset.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 4 ml (4 tilgutitäit; 0,8 tl)
Portsjonid konteineri kohta: umbes 15
  Kogus portsjoni kohta %DV
Magneesium 400 mg 95%
kloriid 1100 mg 48%
Naatrium  5 mg <1%
Kaalium 5 mg <1%
Sulfaat  70 mg
Boor  1,5 mg 
†Päevane väärtus (DV) pole määratud.
Kokku sobivad tooted

Toidulisand.

Resveratroliga - veresooned, süda, aju verevarustus, diabeetikule.

31,90 €

Toidulisand.

Süda, veresooned, immuunsus, energia.

“AquaOx” on väga võimsa toimega taimsete antioksüdantide kompleks, mis aitab optimeerida kesknärvisüsteemi ja südame ja veresoonkonna tööd, parandada veresoonte läbilaskvust ja vereringet ning kaitsta organismi rakke enneaegse vananemise eest. 

,   Tarneaeg: tellimisel 3-6 päeva
31,90 €

Toidulisand.

Seedimine, taimsed ensüümid, toidu talumatus, allergia.

Naturaalne toode, valmistatud taimse päritoluga fermentide põhjal seedimise parandamiseks ja immuunsuse tugevdamiseks. Vähendab peamiste seedefermentide defitsiiti, soodustades valkude, rasvade ja süsivesikute seedimist.

31,90 €

Toidulisand.

Koensüüm Q10 (ubikinoon) osaleb igasuguse rakuenergia tootmises, mis on oluline eelkõige südame töö seisukohalt. Eriti kasulik eakatele, sportlastele, vaimse ja füüsilise töö tegijatele. Koensüüm Q10 on rasvlahustuv komponent ja taimses õlis oluliselt paremini omastatav.

34,50 €

Toidulisand.

Looduslikust korallist mineraalse koostisega toode joogivee rikastamiseks. Rikastab vett kasulike mineraalidega ja normaliseerib organismi vee ja soolade ainevahetuse parandades kõikide organite ja süsteemide tööd. 

9,50 €