Tootegrupid

Vedel pesugeel, lavendel - 2L Sonett

Kaubamärk:
Hind:
15,76 €

7,88 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Ökoloogiliste taimsete seepidega, ilma ensüümideta, GMO. Peale kasutamist lahustub 100%. Sobib valge ja värvilise pesu jaoks, mis on valmistatud naturaalsetest kiududest (puuvill, lina ja kanep) või segatud sünteetiliste kiududega. Pesta 30-95°C vees. Ei sobi villa ja siidi jaoks - nende pesemiseks kasutage Sonett pesuvedelikku siidi ja villa jaoks.

  • Pesupesemise moodulsüsteem toimib 30°-95° C juures eest- ja pealtlaetavatele pesumasinatele.
  • Sobib kõikide värviliste ja valgete puuvillasest, linasest, kanepist ja segakiududest riiete pesemiseks.
  • Suhkru baasil valmistatud pindaktiivsed ained ja kookosõli alkoholisulfaat lagunevad sama kergesti kui seep, on õrnad nahale ning pesevad hästi ükskõik kui karedas vees. Seepärast on SONETTi vedel pesemisvahend iseäranis sobiv kareda vee puhul. Ka võib seda kasutada külma vee pesuprogrammides ja tumedate rõivaste pesemiseks.
  • Sonett tooted on valmistatud mahepõllunduslikust toorainest ja need on 100% biolagunevad. Soneti tootesari ei sisalda naftakeemiast valmistatud tensiide, värv- ega säilitusaineid ning geeni- ega nanotehnoloogiat.
  • Sonett tooted sobivad tundlikule nahale.

Annustamine (4,5kg kuiva pesu) Veidi määrdunud pesu jaoks: 50ml pehmes vees, 60ml keskmise karedusega ja karedas vees. Harilikult määrdunud pesu jaoks : 60ml pehmes vees, 75ml keskmise karedusega ja karedas vees. Kõvasti määrdunud pesu jaoks: 75ml pehmes vees, 100 ml keskmise karedusega ja karedas vees. 

Rapsiõliseep*, suhkrutensiidid, kookosrasva alkoholisulfaat, etanool (taimse tooraine kääritamisel), lavendli eeterlik õli*, palsamlikud lisandid*, energiseeritud vesi (*kontrollitud mahepõllundusest, kogutud looduses vabalt kasvanud taimedelt).