Tootegrupid

Naturalinda

Naturalinda on eestimaine loodus- ja tervisetoodete valmistamisele pühendunud väikeettevõte. Siin kokku saanud looduse vägi ja naiselik teadmarahva tarkus.

Ettevõtte loojad Annika Nellis ja Kaia-Kaire Hunt on idamaade loodustrerapeudid, kelle kireks on taimemaailm ja vana Eesti rahvaravi. Annikal on lisaks Hiina meditsiini loodusterapeudi kutsele ka bioloogiharidus, Kaia-Kairel on Tiibeti traditsioonilise meditsiini loodusterapeudi kutsele lisaks rakenduslik kõrgharidus meditsiinis. Nii kohtuvadki ka Naturalinda toodetes põlised teadmised ja teadus, idamaade meditsiini väga selge ja struktureeritud süsteem ning väekad eestimaised taimed, vürtsid ja mineraalid.

Naturalinda tooted on toodetud mahedalt, pidades silmas vastutustundlikku ja keskkonnasäästlikku materjalikasutust. Kõik tooted on käsitöö ja valmistatud piiratud koguses, need on valminud hoolika järelevalve all ja neisse on sisse sosistatud head soovid – väiketootmises on see ju võimalik. 

Naturalinda tooted põhinevad väga vanadel loodusravitraditsioonidel – arusaamal, et maailm meie ümber koosneb ürgsetest elementidest ehk loodusjõududest ning kui tervisetasakaal on löönud kõikuma, tuleb aru saada, milline element vajaks enim tasakaalustamist. Nii on lisaks tavalisele tarvitamisõpetusele iga toote juures ka antud toote omaduste kirjeldus.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Rahuliku meele tinktuuri on hea tarvitada, kui on pingeline ja stressirohke aeg ning meel ja keha vajavad toetust.

18,00 €

Tinktuur, mis toetab organismi ja aitab haigusjärgsel perioodil taastuda.

18,00 €

Tinktuuri koostisesse valitud taimed on soojendava toimega, aidates kehast külma välja viia. Tinktuuri on hea tarvitada, kui ilmnevad esimesed külmetuse sümptomid.

18,00 €

Rõõmsa südame eliksiir on sündinud inspireerituna keskajal elanud taimetarga ja pühaku Püha Hildegardi õpetustest. Eliksiiri valmistamiseks kasutatakse orgaanilist punast kuiva veini, kust on alkohol välja kuumutatud. Püha Hildegard ütleb, et veinil on ühendus inimese verega ja et see on hea vahendaja aine.

Rõõmsa südame eliksiir mõjub rahustavalt nii südamele kui meelele ning seda on ohutu tarvitada ka juhul, kui inimene tarvitab ravimeid. 

28,00 €

PARIM ENNE 06.2023

Hea seedimise eliksiir on sündinud inspireerituna keskajal elanud taimatarga ja pühaku Püha Hildegardi õpetustest. Eliksiiri valmistamiseks kasutatakse orgaanilist valget kuiva veini, kust on alkohol välja kuumutatud. Püha Hildegard ütleb, et veinil on ühendus inimese verega ja et see on hea vahendaja aine.

Hea seedimise eliksiir toetab seedimist, muutes protsessi seedekuumuse lisamisega tõhusamaks. Seedimine muutub kehvaks ja probleemid tekivad ebatervisliku eluviisi, vale toitumise, haiguste, aga ka stressi ja vanaduse tõttu, mil seedimise heaks toimimseks vajaminevat seedetuld napib.

 

23,80 € (15%)
28,00 €

PARIM ENNE 05.2023

Seesamiseemneõli peetakse idamaade tervisesüsteemides üheks kõige soojendavamaks ja tervistavamaks õliks. Oma sooja omaduse tõttu sobib see hästi nii toidus kasutamiseks kui ka peale määrimiseks.

15,30 € (15%)
18,00 €

Naistepunaõli on soojendav, naha süvahoolduseks sobiv taimeõli.

18,00 €

Kummeliõli on meeli rahustav ja naha taastumisprotsesse ergutav nahaõli.

18,00 €

Saialilleõli on klassikaline kuivale ja põletikulisele nahale mõeldud nahaõli.

18,00 €

Angervaksaõli on magusa ja suitsuse lõhnaga nahka kaitsev ja rahulikku meelt loov nahaõli.

18,00 €