Tootegrupid

Altrient Glutathione Glutatsioon võimas antioksüdantide kompleks, raku puhastus 30pk./Toidulisand

Tarneaeg: 2 nädalat
Hind: 96,00 €
86,40 €
Kogus: - +
   - või -   

Altrient GSH on kõrgeima kvaliteediga liposomaalne glutatioon, mille maksimaalne imendumine tagab maksimaalse tulemuse tänu meie patenteeritud liposoomi kapseldamise tehnoloogia protsessile.Glutatioon on tõhus toksiinide eemaldaja kehast, immuunsüsteemi tugevaja ning hea tervise säilitamiseks hädavajalik. 

Kogu maailmas arstid ja meditsiinitöötajad julgustavad inimesi glutatiooni taset tõstma
Altrient GSH annab selle hädavajaliku antioksüdandi sinna, kus seda kõige rohkem vajate: otse transpordib otse  rtransportida Loe Glutatsioonistwww.biore.ee    siit

Glutatioon on tõhus toksiinide eemaldaja kehast, immuunsüsteemi tugevaja ning hea tervise säilitamiseks hädavajalik. Keha toodab ise ka mõõdukas koguses glutatiooni, kuid vilets toit, keskkonnasaaste, stress, infektsioonid ja pidev kiirgusväljas viibimine vähendavad keha glutatiooni taset.

Kasutamine  1-2 kotikest päeva enne sööki, jaheda veega koos. Vaata VIDEOT

  • * TOETAB MAKSA JA NEERUDE VÄLJUTAMIST TOKSIINIDEST.

  • * MÄNGIB OLULIST ROLLI IMMUUNSÜSTEEMI TERVISE TOETAMISEL.

  • * NEUTRALISEERIB VABU RADIKAALE JA TAASAKTIVEERIB C & E VITAMIINE.

  • * HELEDAKS NAHAKS, VÄHENDAKS MELANIINI TOOTMIST.

  • * REGULEERIB LÄMMASTIKOKSIIDI TOOTMISE SUURENEMIST PÄRAST TREENINGUT, ET VÄHENDADA VÄSIMUST.

    Suurema toime saavutamiseks kasuta koos C vitamiiniga-

 

Altrient kasutab glutatioon kliiniliselt tõestatud liposomaalset glutatiooni nimega Setria®, mis pakub olulisi eeliseid.

Setria® glutatioon on puhtaim ja ohutum glutatiooni vorm, mida toodetakse patenteeritud kääritamisprotsessi abil. Altrient-glutatioon on kapseldatud oluliste fosfolipiidide kihtidesse, mida nimetatakse liposoomideks. Need moodustavad sisu ümber kaitsemembraani, mis võimaldab peaaegu 100% biosaadavust. Pisikesed liposomaalsed mullid suudavad seedemahladest mööda minna ja toimetada glutatiooni otse rakkudesse. See suukaudne valem pakub lihtsat ja tõhusat viisi keha glutatiooni taseme tõstmiseks ilma veenisiseselt manustatavate ebamugavuste ja kuludeta.

Altriendi glutatiooni toiteväärtused: 1 kotike (5,4 ml) 30 kotikest karbis

Summa kotikese kohta% NRV *
Setria® L-gutatioon (redutseeritud vorm) 450 mg †
Fosfolipiidid (sojaletsitiinist) 1000 mg †
sellest fosfatidüülkoliini 500 mg †
* Toitainete kontrollväärtus † NRV ei ole kindlaks tehtud
Setria® on ettevõtte Kyow Hakko Bio Co. Ltd. registreeritud kaubamärk.
KOOSTISAINED: Deioniseeritud vesi, letsitiinfosfolipiidid, L-glutatioon, alkohol (etanool), kaaliumhüdroksiid (pH reguleerimiseks).

TASUTA: GMO koostisosad, suhkur, nisu, gluteen, pärm, piimatooted, lihatooted, heksaan, sojavalk, kunstlikud värvained ja maitsed. Mitte happeline ja õrn kõhuga.

 

Sarnased tooted

Mirralgin-universaalne palsam. Väga laia toimespektriga palsam kõikide kehaosade nahale on kasutatav ka limaskesta-dele (loomulikult tuleb hoiduda palsami sattumisest silma), sobides seejuures igat liiki nahale.
Aitab taastada lihaste ja kudede normaalse seisundi

16,40 €

Bioloogiliselt aktiivne toidulisand MIRRA-JOOD on teise põlvkonna toidulisand, esimese põlvkonna omadest on meile hästi tuttav
Tasakaalustab hormoonsõsteemi, eriti kilpnäärme tööd. Joodi puudusel võib tekkida ka kerge käte värin ning käte nahk võib muutauda kuivaks ja osaliselt ka lõheneda.
Mirra Jood on vetikates saadud preparaat, mis imendub kiiresti ja on hästi omastatav.

13,90 €

Mirra Oko on hea nägemiseteravdaja ja ärrituste leevendaja.

20,10 €

Kaneeli raviomadusi kiitis juba Hippokrates 2500 aastat tagasi. Kaneeliõli on eeterlik õli. Ta mõjub tugeva antiseptikumina, soojendab kogu keha ning stimuleerib südametegevust ja vereringet. Teda on kunagi peetud külmetusevastaseks .

3,90 €

Stressi maandavate õietilkade segu- Esmaabi tilgad õnnetuste, hirmude, leina korral


14,50 €