Tootegrupid

Fomitopsis -Lehise tael /Trutovik/ seedimine, hingamine,kehakaal 60kpsl. Toidulisand

Ühik: tk
Hind:
23,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Lehise tael /Trutovik/Fomitopsis

kõhukinnisus,kehakaalu normaliseerimine ,mürkide vastumürk

Kasutatakse abistava vahendina .Küsi infot Ravimiametist
Kasutamine: Täiskasvanud 2kapsli 3x päevas. Kuuri kestus 3-4 nädalat.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis- Fomitopsis Lehise tael 30mg.

Neto 22gr.

Dioskorid- tuntud kreeka arst- pidas seda seent heaks abiliseks tervise tagamisel.Ta soovitas seda kasutada kõikide sisehaiguste puhul. Ja tal oli õigus. Lehise tael on teeninud meditsiini tões ja õiguses. Tsaar Mitridat on temale tänu võlgu elu eest, nimelt oma imelise omaduse tõttu imeda endasse mürke. Lehise taela kasutati keskajal kõikide mürkide vastumürgina. See on ka praegu aktuaalne, kuigi mürke ei puistata kusagile, kuid mürgiseid ja kantserogeenseid aineid on igal pool küllaga. Seepärast on lehise taela esmane omadus- võime viia organismist välja kantserogeenseid aineid. Teiseks omaduseks on võime taastada maksa, so sundida teda välja töötama fermenti,mis lagundab valke. Seda omadust teadsid hästi siberlased. Siberlannad kasutasid taela ... kõhnumiseks. Ka jaapanlased tunnevad seda seent hästi, 19.sajandil ostsid nad seda tonnidena kokku ja samuti kõhnumise jaoks.Kliinilised katsetused, mida viidi läbi Jaapanis, avastasid taelas polüsahhariide, mida hakati nimetama Lanofiiliks.See polüsahhariid sunnib „laiska „ maksa eraldama vajalikke fermente lagundamiseks organismis, so taastama rikutud ainevahetust. Kõik kõhnumispreparaadid töötavad nii, et lõhuvad juba väljakujunenud rasvarakke. Kuid mitte ükski preparaat ei õpeta fermenteerima maksa.Nälgimise kurb kogemus ja dieet näitavad, et rasvkude taastub väga ruttu, kui maks töötab endises režiimis. Seepärast on esimene tähtsaim ülesanne selleks, et kõhnuda- sundida maksa töötlema vajalikke fermente. Sellist mõju maksale avaldab polüsahhariid LANOFIIL. Tael kuulub jaapani ekstrakõhnumise süsteemi, mida kutsutakse JAMAKIRO. Tael mõjub lahtistina ja võtab ära isu. Kolmas omadus-aitab paremini toime tulla hingamisteede probleemidega ja kopsude pahaloomulistest kasvajatega. Ja lõpuks on võlutael parimaks vahendiks kõhu kinnisuse ja düsbakterioosi vastu. Rahvusvahelisel näitusel „Ökoloogia ja ohutus” preparaati „Fungo-Ši Tael” autasustati kuldmedaliga ja aumärgiga „Ökoloogiliselt puhas preparaat.”

Päritolumaa Venemaa

Maaletooja USALDUSÜHING GIGEJA

Kokku sobivad tooted

Bentonite savi on universaalne, juba looduse enda poolt ideaalses tasakaalus olev mineraalide kompleks, mis sisaldab 70 erinevat ja asendamatut mikroelementi, ajastust, mil Maale tekkis elu.

8,00 €

Inimspetsiifilised ensüümid aitavad lõhustada toiduvalke ja soodustavad seedimist. Tootes on veel Cayenne’i pipar, kaneel ja ingver.

24,74 € (33%)
36,70 €