Tootegrupid

TripleMushroom/Maitake,Reishi,Shiitake-immuunsus, halvad bakterid,vananemine 60kpsl. Toidulisand

Ühik: tk
Hind:
16,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Nii nagu shiitaket ja reishit, võib ka maitaket pidada kogu organismi toonikumiks, mis stabiliseerib mh ka vererõhku ja veresuhkru taset.

. . Maitake on looduses väga haruldane, ehkki ühes-samas kohas võib kasvada aastakümneid. Jaapani keeles maitake (tantsiv seen) viitab ehk sellele, et leides selle haruldase seene, on tõepoolest põhjust rõõmust tantsu lüüa. Neid seeni jahtivad inimesed hoiavad maitake kasvukohti kiivalt saladuses. Uuringud on tõestanud, et maitake ekstrakt aktiviseerib otseselt mitmesuguseid kasulikke rakke immuunsüsteemis. Ka maitakes on kõige olulisemad toimeained selles sisalduvad polüsahhariidid. Reishi on immuunsüsteemi turgutav looduslik vahend. Pikki sajandeid idamaade ravis kasutusel olnud, hüütakse ka “surematuse seenteks”. Seentes leiduvad b-glükaanid kiirendavad immuunsüsteemi rakkude arengut ning pikendavad organismi enda kaitsefunktsiooniga rakkude eluiga mitmekordselt, aktiveerides neid selliselt, et tekib kõrge tsütotoksiline aktiivsus kõigi ebatüüpiliste rakkude vastu. Seenes sisalduvad ergosteriinid omavad kasvajatele otsest pärssivat mõju. Jaapanis on reishi kuiv ekstrakt lülitatud kasvajatevastaste preparaatide ametlikku nimekirja. Shiitake - Idamaades peetakse shiitaket tõeliseks nooruse eliksiiriks. seda on sajandeid kasutatud immuunsüsteemi tugevdamiseks. Sellel vürtsise maitsega seenel on Aasia teadlaste arvates vananemist aeglustav toime, lisaks sellele omab kaitsvat mõju stressi ja kurnatuse kahjulike tagajärgede eest. Shiitakese kolesterooli alandavat toimet on tõestatud arvukates uuringutes.. Shiitakese toimeained on võimelised tapma halbu baktereid ja haiguste tekitajaid. Samuti on täheldatud ka vere hüübimist vähendavat mõju. Eriti innukalt on shiitakese omadusi uurinud jaapanlased mh ka reuma ja SM tõve (sclerosis multiplex) puhul. Kasutamine/annustamine: toidulisandina 1 (üks) kapsel päevas. Mitte tarvitada rasedana või kui imetate. Konsulteerida enne arstiga, eriti kui tarvitate mõnda retseptiravimit või kui teil on haiguslik seisund. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Ei ole mitmekesise toitumise asendaja, ei ole ravim.

Kasutamine- 1 (üks) kapsel  päevas. 

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Tootja Swanson Health Production LLC, Maaletooja Estvita OÜ

 

Koostises (1 kapslis) maitake seened Grifola frondosa viljakeha 200mg; reishi seened Ganoderma lucidum viljakeha 200mg; shiitake seened Lentinus edodes viljakeha 200mg

Toetab immuunsüsteemi.
Toote kaal 46 g

 

Koostises:

1 kapslis

SPK %

Maitake seened Grifola frondosa viljakeha

200 mg

**

Reishi seened Ganoderma lucidum viljakeha

200 mg

**

Shiitake seened  Lentinus edodes viljakeha

200 mg

**

Zelatiin, mikrokristalliline taimne tselluloos, võib sisaldada ühte või enam alljärgnevatest: magneesiumstearaat, räni.  

** - soovituslik päevane kogus

Kokku sobivad tooted

Basico kujutab endast aluselist mineraalainete kompleksi – bioaktiivsed lisandid koos mineraalainete ja mikroelementidega.

18,78 € (18%)
22,90 €

Bentonite savi on universaalne, juba looduse enda poolt ideaalses tasakaalus olev mineraalide kompleks, mis sisaldab 70 erinevat ja asendamatut mikroelementi, ajastust, mil Maale tekkis elu.

8,00 €

30 kapslit. Toode, mis mõjutab soolestiku limaskesta.

Kasutatakse refluxi, helico bakteri ja Chroni tõve korral. Leevendav vahend peen- ja jämesoole limaskesta taastamisel ning tõhus abiline soolte mikrofloora hoidmisel kiiritus ja keemiaravi ajal.
Manustamine:


Säilitada kindlalt suletuna, kuivas, toatemperatuuril.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

19,35 € (14%)
22,40 €