Tootegrupid

Mirra Kaltsium+ Zn, b vitamiini D3 K1 ja C vitamiiniga 150 tk toidulisand

Ühik: tk
Hind:
20,10 €
Kogus: - +
   - või -   

Mirra kaltsium mikroelementide tsingi  ning B₆, D₃, K₁ ja C vitamiinide allikana

 MIRRA-KALTSIUM.-Selle bioaktiivse toidulisandi retsept on koostatud selliselt, et tagada kaltsiumi optimaalne omastatavus.

Kasutamine. 2-4 tbl.päevas koos söögiga

 Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 Tootja: MIRRA, Venemaa

Maaletooja Mirra Eesti OÜ

 

Koostis/Ingredients:

Kaltsium, tsink, mangaan, D3, K1,B6 vitamiinid, askorbiinhape

(2 tabletti 2 korda paevas) katab ööpaevase kaltsiumi vajaduse (kergelt omastatavas orgaanilises vormis) – vahemalt 25%, askorbiinhape ,vitamiinid D3 , К1 , В6 – vahemalt 70%, tsink ja mangaan – vahemalt 35%.

Netokogus 50gr.

Täisväärtuslik mineraalide kompleks tagab luustiku ja lihaste igapäevase vajaduse. Tä Selle bioaktiivse toidulisandi retsept on koostatud selliselt, et tagada kaltsiumi optimaalne omastatavus. Retseptuuris on kasutatud “vajaduse ja küllasuse” printsiipi. Teisisõnu sisaldab MIRRA-KALTSIUM kõike vajalikku optimaalse tulemuse saavutamiseks ja samal ajal puudub nii koostisosade kui nende vahekorra üleküllasus doseeringus. . Toote tasakaalustatud koostis tagab kaltsiumi, mikroelementide ja vitamiinide defitsiidi korvamise, on näidustatud kasutamiseks kuiva naha, küünte ja juuste halva seisundi ning sageli esinevate külmetushaiguste korral. 

Kokku sobivad tooted
D3 vitamiin õlina-immuunsus, luud-liigesed, hambad, ilus nahk 59ml toidulisand

D3-vitamiin on vajalik kaltsiumi imendumise parandamiseks, mis omakorda aitab säilitada terved luud ja hambad. D3-vitamiin toetab ka immuunsüsteemi ja neuromuskulaarseid funktsioone. Vananedes omandab meie keha seda tähtsat toitainet vähem. Solgari D3 vitamiin on meeldiva loodusliku apelsini maitsega vedelik igapäevaseks toidulisandiks.
0,5 ml üks kord päevas on 1200iu

22,11 € (7%)
23,70 €
Magneesiumi  sool-  Magneesiumkloriid jalavannideks 1kg

Magneesiumi sool/MgCl2/ jalavannideks- aitab varustada organismi väärtusliku magneesiumiga, mille puudus võib põhjustada lihaskrampe, südame pekslemist ja rütmi häireid, unehäireid jne.

7,50 € (16%)
8,95 €