Tootegrupid
Altrient Liposomal Glutathione 30x5.jpg Zoom

Altrient Liposomal Glutathione 450mg - liposomaal glutatioon - 30x5,4ml - toidulisand

Kaubamärk:
Hind: 96,00 €
86,40 €
Kogus: - +
   - või -   

Enamik tavalisi glutatiooni vorme - tabletid, kapslid, pulbrid, vedelikud ja isegi toiduallikad - on vähe kasulikud, kuna nad ei suuda organismi seedeprotsessidele vastu seista ja imendumistase on kehv. Kuni viimase ajani on glutatiooni intravenoosne manustamine osutunud kõige tõhusamaks imendumise viisiks, kuid see meetod on nii kulukas kui ka ebapraktiline. Õnneks kasutab Altrient Glutation kliiniliselt tõestatud liposomaalset glutatiooni nimega Setria®, pakkudes märkimisväärseid eeliseid.

VideoSetria® glutatioon on puhtaim ja ohutum glutatiooni vorm, mis on toodetud patenteeritud kääritamisprotsessi abil. Altrient Glutatioon on kapseldatud oluliste fosfolipiidide kihtidesse, mida nimetatakse liposoomideks. Need moodustavad sisu ümber kaitsva membraani, võimaldades peaaegu 100% biosaadavust. Pisikesed liposoommullid võivad seedemahladest mööda minna ja viia glutatiooni otse rakkudesse. See suukaudne valem pakub lihtsat ja tõhusat viisi glutatiooni taseme tõstmiseks.

Võta 1-2 kotikest päevas.

Kui olete rase või toidate last rinnaga, pidage enne selle toote kasutamist nõu arstiga.

Parima tulemuse saavutamiseks rebige kotikeselt sälkunud ots, pigistage geeli sisu väikesesse kogusse vette või oma lemmikjooki ja jooge.

Imendumise kiirendamiseks juua tühja kõhuga ja oodake enne söömist vähemalt 15 minutit.

Toitumisalased faktid: 1 kotike (5,4 ml) 30 kotikest karbis
  Kogus kotikese kohta % NRV *
Setria® L-Gutatioon (redutseeritud vorm) 450 mg
Fosfolipiidid (sojaletsitiinist) 1000 mg
millest fosfatidüülkoliin 500 mg
* Toitainete võrdlusväärtus † NRV ei ole kindlaks määratud
Setria® on Kyow Hakko Bio Co. Ltd. registreeritud kaubamärk.

KOOSTIS: Deioniseeritud vesi, letsitiinfosfolipiidid, L-glutatioon, alkohol (etanool), kaaliumhüdroksiid (pH reguleerimiseks).

Kokku sobivad tooted


Toode Lutsern rikastab toitu bioaktiivsete ühendite kompleksiga, mis soodustavad immuunsuse tugevdamist ja aitavad hoida organismi tervist.

17,80 €

Naturaalne toode, valmistatud taimse päritoluga fermentide põhjal seedimise parandamiseks ja immuunsuse tugevdamiseks. Vähendab peamiste seedefermentide defitsiiti, soodustades valkude, rasvade ja süsivesikute seedimist.

34,10 €
Sarnased tooted
  • Omab rahustavat toimet, aitab uinuda
  • Tõstab vastupanu närvipingetele, vähendab pea- ja menstruaalvalusid
  • Alandab närvisüsteemi, seedeelundkonna ja südame – veresoonkonna kõrgenenud erutuvust
  • Parandab meeleolu ja enesetunnet psühho –emotsionaalse ülepinge, klimakteerse sündroomi ja stressi korral
  • Tagab täisväärtusliku une
14,40 €

Eeterlike afrodisiaak-õlide lummav segu tekitab vabama õhkkonna.

13,80 €

Saccharomyces Cerevisiae Boulardii 5 mld üks kapsel on aktiivne pärmilaadne mikroorganism, mis aitab hoida limaskesti tervetena ning kaitsta neid kahjustuste eest.

29,00 €

Maca pulber parandadab sportlikke saavutusi, tõstab vitaalsust. Maca toetab immuunsüsteemi, mõjub antioksüdatiivselt ning  tõstab toonust ehk mõjub kroonilise väsimuse vastu väga hästi.

On ülimalt rikas erinevate mineraalainete poolest. Ta sisaldab peaaegu kõiki vitamiine, aga ka flavonoide, eeterlikke õlisid ja teisi organismile väga kasulikke aineid.

8,90 €

Niisutab, pinguldab ja toetab küpse naha uuenemist.

Nõudlikule küpsele nahale.

47,90 €