Tootegrupid

Ca-Mg kompleks - 90tbl

Kaubamärk:
Hind:
22,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Parandab südame ja veresoonte, närvisüsteemi ja luustiku ning lihaskonna funktsiooni.Loodud viimaste kaltsiumi ja magneesiumi koostoime, nende omastatavuse ja luukoes toimimise suhtes teostatud teadusuuringute tulemusi arvestades.

NB! - kui meie e-poes on toode otsas, siis on võimalus osta järgnevalt:

Koralliklubi tooteid saad osta ka siit E-poest.

KALTSIUM JA MAGNEESIUM

Eluliselt tähtsad mineraalid, mille tasakaal on südame, luude ja liigeste tervise seisukohalt määrava tähtsusega. Need osalevad skeleti, hammaste ja kõhrede ülesehitamises, hoiavad korras südame rütmi, reguleerivad neuromuskulaarset kontrolli, varustavad südamelihast hapnikuga ning aitavad stressiga toime tulla. 

D3 VITAMIIN

Parandab kaltsiumi omastamist peensooles, toetab optimaalse kaltsiumi taseme säilimist veres ja selle transportimist verest luukoesse.

BOOR JA RÄNI

Toetavad D3 vitamiini sunteesi, tugevdavad kohresid ja sidemeid. 

К -VITAMIIN

Aitab kaltsiumil „õigesti“ luukude ehitada, soodustab liigse kaltsiumi valjaviimist veresoontest ja selle kinnitumist luudesse. 

Täiskasvanutele 2 tabletti 2 korda päevas söögi ajal.

Sisaldus:
2 tabletti NRV*
Magneesium, mg
50 13.30%
Kaltsium, mg
150 18.80%
Boor, mg
0.5  
Ränni, mg
2.5  
Vitamiin K2, µg
75 100%
Vitamiin D3, mg
1.5 30%
Koostis: kaltsiumtsitraat, kaltsiummaleaat, magneesiummaleaat, dikaltsiumfosfaadi dihüdraat paakumisvastase ainena, magneesiumtsitraat, menakinoon-7, Equisetum Arvense (põldosja) ürdi ekstrakt, boorhape, steaarhape stabilisaatori ja emulgaatorina, ränidioksiid paakumisvastase ainena, mageesiumstearaat stabilisaatori ja emulgaatorina, kolekaltsiferool.
*NRV † päevane võrdluskogus täiskasvanutele
 
Kokku sobivad tooted

Toidulisand.

Süda, veresooned, immuunsus, energia.

“AquaOx” on väga võimsa toimega taimsete antioksüdantide kompleks, mis aitab optimeerida kesknärvisüsteemi ja südame ja veresoonkonna tööd, parandada veresoonte läbilaskvust ja vereringet ning kaitsta organismi rakke enneaegse vananemise eest. 

,   Tarneaeg: tellimisel 3-6 päeva
35,00 €

Toidulisand.

Seedimine, taimsed ensüümid, toidu talumatus, allergia.

Naturaalne toode, valmistatud taimse päritoluga fermentide põhjal seedimise parandamiseks ja immuunsuse tugevdamiseks. Vähendab peamiste seedefermentide defitsiiti, soodustades valkude, rasvade ja süsivesikute seedimist.

31,50 €