Tootegrupid
K8_Kangen vee aparaat.jpg Zoom

Kangen vee-aparaat K8 - 5 erinevat vee varianti, vesinikvesi

Tarneaeg: 2 nädalat
Hind:
4660,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Innovaatiline veepuhastaja - filtreerimise ja leeliseliste ionisaatorite kompleks. See  kohvimasina suurune aparaat aitab muuta kodu kraanivee puhtaks ning tervislikuks, vähendatud elektrolüüsisisaldusega ja vesinikurikkaks joogiveeks.

Kangen vee tarvitamine aitab meie organismil täiuslikult omastada ka toidust ning jookidest vett, mis aitab meie kehal efektiivselt puhastuda ja transportida toitaineid rakkudesse. Vesinikvesi on väga võimas antioksüdant ja see vähendab oluliselt oksüdatiivset stressi ja vananemise kiirust. Sellega valmistatakse toite, pestakse puu- ja köögivilju jpm.

Kasutamine on ülilihtne

Ühenda oma kodukraaniga ja joo just Sulle vajalikku vett - võimalus valida pH 2,5-11 vahel. Veega saad pesta  puu- ja köögivilju, liha kala jt. toiduaineid eemaldades neist kemikaale ja pestitsiide, kasutada kodukoristusteks, nahahoolduseks, koduloomade tervise heaks jne.

Enam ei ole vaja sul osta erinevaid kemikaale, vajaliku vee võtad alati kaasa enda kodukraanist. Väheneb oluliselt plasti tarbimine ja sinu elukeskkond muutub plastpudelite ja keemiavabaks. 

Kangen vee erinevad valikud

TUGEV KANGEN VESI PH 11 ORP-600 KUNI -800

Mitte joomiseks. Tugev Kangen Vesi säilitab hügieeni teie igapäevaelus tänu tugevale puhastavale toimele. Sellel on lahustuv ja soojusjuhtivus. Kasutamine: toidu valmistamine ja puhastamine.

Toidu valmistamine:

Tugeva Kangen Veega eemaldage pestitsiidid köögiviljadest nagu roheline sibul, bambus, wasabi ja õitsvad sõnajalad, toorus.

Puhastamine:

Puhastage lõikelauad ja nõuderätikud. Sobib hästi õli ja tugeva mustuse puhastamiseks ventilatsiooniavadest, samuti üldpuhastuseks köögis.

Plekkide eemaldamine:

Täiendav tugevus, imamisvõime eemaldab hõlpsalt kohvi, sojakastme ja õliplekid. Sobib suurepäraselt ka tualettpoti tõrksate plekkide eemaldamiseks.

Nõud:

Kasutage nõude pesemisel vähem pesuainet. Säästke veearvetelt, sest pesuvahendi mahaloputamiseks piisab vaid kolmandikust kuni neljandikust tavapärasest veekogusest.

Kangen Vee pH 8,5-9,5  ORP-400 kuni -600

Seda tüüpi vesi sobib suurepäraselt joomiseks ja tervislikuks toiduvalmistamiseks. See elektrolüütiliselt redutseeritud vesinikurikas vesi taastab teie keha aluselisema oleku, mis on hea tervise jaoks optimaalne. 

Kasutamine: vee joomine, toidu valmistamine, kohv ja tee, supid ja hautised ning taimede kastmine. Kohvi valmistamisel ei muutu see happeliseks joogiks, vaid antioksüdantide rikkaks turgutuseks.

PUHAS VESI PH 7

Kloori-, rooste- ja hägususevaba. Neutraalne vesi on maitsev joogivesi. 

Kasutamine: imikutoidu valmistamine, ravimite võtmine.

Ravimid:

Neutraalne vesi on maitsev joogivesi, mis on organismis kergesti omastatav. Võtke ravimit selle veega.

ILUVESI PH 4-6

Mitte joomiseks. See kergelt happeline vesi on tuntud oma kokkutõmbava toime poolest. Seda on suurepärane kasutada õrnaks puhastamiseks ja iluhoolduseks. Pihusta näole, kehale juustele nende niiskustasakaalu taastamiseks.

Kasutamine: näopesu, juuksehooldus, lemmikloomade hooldus, poleerimine, puhastamine ja külmutatud toidu säilitamine.

Näopesu:

Happelise vee kokkutõmbavad omadused toniseerivad ja pinguldavad tõhusalt nahka. Patsutage nahka ja laske kuivada. See vesi sobib suurepäraselt ka pärast raseerimist toonikuks.

Juuksehooldus

Kasutage seda vett pärast šampooniga pesemist palsami asemel. Vähendab tüütuid puntraid ja toob esile särava sära. Hoidke pihustuspudelis ja pihustage oma juukseid ja nägu, kui olete väljas.

Poleerimine:

Poleeri peeglid, prillid, klaasesemed ja aknad kõrge läikega.

Puhastamine:

Eemaldage mustus lehtpuidust põrandatelt, keraamilistelt plaatidelt jne, jätmata kleepuvaid jääke.
 
Lemmikloomad:
 
Pihustage oma lemmiklooma selle veega ja seejärel harjake, et saada pehme ja läikiv karv.

Külmutatud toit:

Piserdage toiduaineid külmutamisel happelise veega, et toit, sealhulgas kala ja krevetid, ei kaotaks sulatamisel maitset.

TUGEV HAPPELINE VESI
PH 2,5

Mitte joomiseks. Sellel veel on puhastavad omadused. Kasutage tugevat happelist vett köögiriistade, tööpindade ja muu puhastamiseks, et vältida ristsaastumist. Kasutusalad: mikroobide puhastamine ja vähendamine, hügieen ja kaubanduslik kasutamine. Ei kahjusta nahka ning võib julgelt kasutada käte desinfitseerimiseks.

Hügieen:

Puhastage oma käed või hambahari. Hoidke oma vannitoas pihustuspudelit, et see oleks hõlpsasti juurdepääsetav.

Kaubanduslik:

Tugeva happelise vee kasutamisest saavad suurt kasu ilusalongid, juuksurisalongid, restoranid, põllumajanduskõrgkoolid, päevakeskused, lemmikloomapoed ja hooldekodud.

Puhastamine ja mikroobide vähendamine:

Puhastage noad, lõikelauad, nõuderätikud, köögirätikud jne. Puhastage kööki ja selle ümbrust, mis on mikroobide kasvulava.
 
Vaata Kangen vee ja selle tootja firma kohta informatsiooni  
https://www.enagiceu.com/en_US/
Kokku sobivad tooted

Raamat on koostatud Olga Butakova poolt peetud loengute põhjal, mis toimusid 2009. aastal Tervise Akadeemia seminaridel Koralli Klubi liikmetele.

5,50 €

Vesi on Maa peal ainulaadne aine – kõige salapärasemate omaduste ja mitmesuguste võimalustega, mis on siiani jäänud saladuseks. Vesi suudab ravida kõiki haigusi, aeglustada vananemist ja toetada inimkeha elutähtsaid süsteeme. 

19,90 €